کد خبر: 660175 A

باید دنبال کسی باشیم مشکلات پدیده را کامل حل کند

سرمربی چدیه مشهد اعلام کرد در صحنه اخراجش مقصر بوده و مشکلی با تصمیم داور ندارد.

به گزارش ایلنا، یحی گل محمدی پس از برتری بازیکنان پدیده مشهد مقابل پیکان در نشست خبری گفت: بازی را خوب شروع کردیم ولی در ادامه بازی را از دست دادیم. از دقیقه 10 به بعد خوب کار نکردیم و اجازه دادیم حریف صاحب فضا شود.

او ادامه داد: در نیمه دوم بهتر شدیم و می‌توانستیم گل‌های دوم، سوم و چهارم را هم بزنیم. به نظرم از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم ولی هر چه جلو رفتیم استرس برد بیشتر می‌شد. ما گل خیلی بدی خوردیم و بعد از موقعیت‌هایی که ایجاد شد سخت بود که تیم جمع شود و خوشحالم که این کار شد.

گل محمدی افزود: من به بازیکنان تیمم و هر دو تیم تبریک می‌گویم و از هوادارنمان هم تشکر می‌کنم که از ما حمایت کردند. احساس می‌کنم پشتیبانی خوبی داریم و امیدوارم به روند خوبمان ادامه بدهیم. با توجه به مشکلات مالی که داریم نمی‌توانم از بچه‌ها تشکر نکنم و به مسئولان باشگاه اطمینان دارم که مشکلات حل خواهد شد. نقطه قوت تیم ما شخصیتی است که بازیکنان نشان دادند. این ذات بازیکنان من است و اکتسابی هم نیست. وقتی آنها در صدر جدول حضور دارند نشان دهنده شخصیت تیم ما است.

گل محمدی در خصوص اخراجش و اعتراض ها به داوری گفت: قبل از اخراج من ۲ صحنه خیلی واضح هند رخ داد، یک صحنه هم در وسط زمین در حال حفظ توپ بودیم و من حس کردم وقتی داور آن صحنه را نمی‌گیرد همه بازی به نفع حریف بر می‌گردد. من بعد از آن صحنه خیلی عصبانی شدم، اعتراضی روی اخراج ندارم چون فشار بازی خیلی زیاد بود. من کار خودم را توجیه نمی‌کنم و از او عذر‌خواهی می‌کنم، کار اشتباهی کردم و از اکرمی تشکر می‌کنم چون قضاوت او راضی کننده بود. این حرف را نه به خاطر برد بلکه به خاطر قضاوت کلی بازی زدم.

سرمربی پدیده در خصوص حضور شهردار مشهد در رختکن بعد از بازی  تیمش گفت: بعید می‌دانم بخش عمده مشکلات ما اینگونه حل شود چون باید به دنبال شخصی باشیم که مشکلات را کامل حل کند. اگر کمک‌ها هفته گذشته انجام نمی‌شد و در هفته ابتدایی نیز مشکل کارت بازیکنان توسط دوستان پیگیری نمی‌شد قطعا بازیکنان در ادامه راه شرایط روحی خوبی نداشتند. به نظرم مشکلات ما باید به صورت کلی از طریق دیگری حل شود.

نشست خبری پدیده مشهد یحی گل محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر