کد خبر: 660118 A

بازی های آسیایی 2018

حسین رضازاده درباره نتایج وزنه برداران ایرانی در این دوره از رقابت ها صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حسین رضازاده که در سالن مسابقات بازی‌های آسیایی حضور داشت، درباره رقابت علی مکوندی با رقیبانش در دسته 85 کیلوگرم گفت: علی رقابت سختی دارد. ما در دسته 85 کیلوگرم مدت زیادی مدعی بودیم. علی هم پسر خوبی است و تلاش‌های خودش را کرده و امیدوارم که بهترین نتیجه را کسب کند.

وی درباره رقابت فردای سهراب مرادی و کیانوش رستمی در دسته 94 کیلوگرم عنوان کرد: فردا قطعاً یک مدال طلا می گیریم. سهراب عملکرد خوبی داشته و کیانوش هم که به تازگی تغییر وزن داده است. مطمئن هستم فردا سهراب مرادی مدال طلا می‌گیرد.

رضازاده درباره دسته سنگین‌وزن و رقابت بین سعید علی‌حسینی و بهداد سلیمی عنوان کرد: طلای سنگین وزن برای ایران و رقابت بین بچه‌های خودمان است. من پیش بینی می‌کنم که وزنه برداری دو مدال دیگر هم می‌گیرد، البته رنگش مشخص نیست، اما در دسته 105 کیلوگرم هم ملی‌پوشان خوب هستند. پیش‌بینی شخصی‌ام کسب 4 مدال است که دو تا از آنها طلا هستند.

رئیس پیشین فدراسیون وزنه‌برداری در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانیم رکورد جهان را که دست تالاخادزه گرجستانی پس بگیریم یا نه؟ گفت: نمی‌توانیم، یعنی تا زمانی که یک وزنه‌بردار جوان پا به دنیای وزنه‌برداری نگذارد، بعید است بتوانیم این رکورد را از او پس بگیریم.

حسین رضازاده وزنه برداری بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر