کد خبر: 660107 A

کارشناس فوتبال ایران معتقد است بازی های آسیایی جاکارتا نخستین گام در مسیر ساختن تیمی بوده که باید مدعی صعود به المپیک باشد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مجتبی حسینی درباره حضور تیم زیر ۲۱ سال در مسابقات‌ آسیایی عنوان کرد:نباید فراموش کنیم که هدف از حضور تیم امید در بازی های آسیایی کسب تجربه و ساختن تیمی قدرتمند برای حضور در مرحله مقدماتی المپیک بوده است. ما برا قهرمانی وارد بازی ها نشدیم همانطور که دیدیم کره جنوبی با تمام قدرت و حتی استفاده از لژیونرهای خودش آمده بود اما شرایط تیم ما کاملا متفاوت است. حالا می توانیم بگوییم گام اول برداشته شده و این تیم شکل گرفته و باید نقاط قوت را تقویت کرد و نقاط ضعف را از بین برد.

وی در ادامه گفت: ما شاهد حضور بازیکنان مستعد و جوانی در این تیم هستیم . با این وجود برای تقویت تیم و اصلاح نقاط ضعف هنوز هم می شود بازیکنان بیشتر و بهتری را شناسایی کرد که این تیم را تقویت کنند. مسئله اصلی این است که یک گام برداشته شده و باید به فکر ادامه این مسیر باشیم.

وی همچنین اظهار داشت:حالا که رقابت های تیم امید در جاکارتا به پایان رسیده نباید با تخریب و انتقاد این تیم را تحت فشار قرار داد. فدراسیون باید به دنبال حفظ این تیم باشد. برنامه های آماده سازی، اردوهای تدارکاتی پیاپی و بازی های دوستانه. همه و همه باید به خوبی و با نظم دنبال شود تا برای حضور در مرحله مقدماتی المپیک آماده شویم.

تیم ملی امید بازی‌های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر