کد خبر: 660060 A

بازی های آسیایی 2018

بانوی روئینگ ایران درباره خداحافظی اش از این رشته صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مهسا جاور دارنده مدال نقره برنز اینچئون در رقابت های آسیایی جاکارتا هم خوش درخشید و به مدال نقره روئینگ چهار نفره دست یافت.

جاور پس از پایان رقابتهای جاکارتا که هم زمان شد با خداحافظ‌ی اش از دنیای قهرمانی در این مورد گفت: در اینجا می‌خواهم از زحمات مربی عزیزم قدردانی کنم. امیدوارم فدراسیون و کشورمان قدر مربیانی از این دست را بدانند. متاسفانه به مربیان ما بها داده نمی‌شود، اما خدا را شکر عملکرد ما در این رقابت‌ها نشان داد که این رشته در حدبالایی گنجایش دارد. امیدوارم شرایط به گونه‌ای فراهم شود که قدر این مربی ها را بیشتر بدانند و از آنها حمایت کنند.

وی درباره شرایط برگزاری اردوها گفت: در طول یکسال گذشته اردوهای سختی را پشت سر گذاشتیم. خانم مرادخانی نه تنها به عنوان یک مربی در کنار ما بودند و همیشه از ما حمایت کردند، بلکه در مواقعی فیزیوتراپ و حتی روانشناس ما بودند. همیشه به عنوان یک دوست در کنار ما حضور داشتند. از تمام زحماتشان تشکر می‌کنم.

بانوی مدال آور ایرانی ادامه داد: امسال اخرین پارویی بود که زدم. از این موضوع ناراحتم. امیدوارم نسل بعدی قایقرانی این راه را به خوبی ادامه دهند، بمانند و با تمام وجود بجنگند. شرایط به گونه‌ای باشد که آنها مثل من در سن پایین خداحافظی نکنند.

جاور درباره فعالیتش در این رشته گفت: حدود 10سال است که پارو زده‌ام .رشته ما به گونه‌ای است که کل سال در اردو هستیم. شرایط تمرین در استان‌ها را نداریم و از همه زندگی‌مان برای این رقابت‌ها می‌زنیم. از این به بعد می‌خواهم به زندگی‌ام برسم و ادامه تحصیل دهم.

روئینگ مهسا جاور بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر