کد خبر: 659953 A

سرمربی گسترش فولاد تبریز اعلام کرد با جذب حداقل 7 بازیکن او می‌تواند بهبود در روند نتیجه گیری تیمش را شاهد باشد.

به گزارش ایلنا، فیروز کریمی پس از شکست خانگی بازیکنانش مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: ما در شش منطقه کمبود بازیکن داریم که آن را به مسئولان باشگاه گزارش داده‌ایم. مجبور بودیم از چند بازیکن مصدوم در این بازی استفاده کنیم که تاوان آن را هم دادیم. امروز از دقیقه 70 به بعد یکی از بازیکنان‌مان به دلیل کشیدگی در زمین مسابقه بی‌تأثیر بود و نتوانستیم او را هم تعویض کنیم.

او ادامه داد: فشار روی تعدادی از بازیکنان‌مان زیاد است. کلاً 11، 12 بازیکن در همه مسابقات ما بازی می‌کنند. ما به باشگاه درخواست‌مان را داده‌ایم و الان منتظر هستم ببینیم چه تصمیمی اتخاذ می‌شود. برای روز دوشنبه هم قرار است نشستی داشته باشیم و همه مسائل را آنجا مطرح خواهیم کرد تا مشکلات را برطرف کنیم.

کریمی بیان داشت: شاهد فوتبال خوبی بودیم. ذوب‌آهن هم فوتبال خوبی ارائه می‌کند. فکر می‌کنم اگر مصدومیت به سراغ ما نمی‌آمد می‌توانستیم عملکرد بهتری هم داشته باشیم، اما با این وضعیت عملاً 15 دقیقه پایانی را 10 نفره بازی کردیم. ضمن اینکه پیمان بابایی که یکی از مهره‌های تأثیرگذار ماست را نیز از دست دادیم. ما بدشانسی آوردیم، اما باید قبول کنیم تلاش‌مان را کردیم. به نظرم بازی می‌توانست مساوی هم تمام شود.

سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: روی دو گلی که خوردیم دخسوس مقصر بود. هفته گذشته روی ضربات از راه دور ذوب‌آهن کار کرده بودیم، اما بازهم به مشکل خوردیم. ما در نامه‌ای که به باشگاه ارائه کرده‌ایم درخواست جذب دروازه‌بان هم داشته‌ایم و ان‌شاءالله در اولین فرصت با هوشنگ نصیرزاده که مدت‌هاست با او جلسه نداشتم و تقاضای جلسه هم داشتم، مسائل را مطرح می‌کنیم. ما بعد از پر کردن خلاء هفت و هشت نفره لیست‌مان،‌ می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

فیروز کریمی کسترش فولاد تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر