کد خبر: 659906 A

رحیم زهیوی مهاجم سایپا که گفته می شود قرار است در یکی از دو تیم نفت مسجدسلیمان یا صنعت نفت آبادان حضور پیدا کند این خبر را تکذیب کرد و گفت: من در تهرانم و خودم را برای بازی با پارس جنوبی جم آماده می کنم.

به گزارش ایلنا، مهاجم سایپا با شنیدن خبر حضورش در یکی از دو تیم نفت آبادان یا مسجدسلیمان با تعجب چنین می گوید: اصلا و ابدا؛ چه کسی چنین گفته است؟ این ادعا کذب محض است. من در تهران حضور دارم و برای بازی با پارس جنوبی آماده می شوم. واقعا چطور به خودشان اجازه می دهند با چنین صحبت هایی شخصیت یک بازیکن را زیر سوال ببرند و اینطور پشت سرش صحبت کنند. چطور بازیکنی که با یک تیم قرارداد دارد، قراردادش در هیات فوتبال ثبت شده و برای تیمش به میدان رفته است می تواند اینطور غیرحرفه ای رفتار کند و با تیمی دیگر صحبت کند. این رفتارها اصلا حرفه ای نیست و دور از شأن و شخصیت کسانی که آن را بیان کرده اند

وی افزود: من اکنون برای دیدار با پارس جنوبی جم آماده آماده ام و دلیل نمی شود چون یکی، دو هفته ای آن هم به دلیل مصدومیت کنار یک تیم نبودم اینطور درباره ام بگویند. 

او در ادامه گفت: اگر واقعا قصد و نیت شان خراب کردن یک بازیکن است که باید بگویم خدا بالای سرمان است و اوست که همه چیز را برای ما مقدر کرده است، اینکه رحیم زهیوی کجاست و عزت و احترامش را از کجا می آورد و آینده چه برای او رقم خواهد زد همه دست خداست. آنها قطعا خدا را فراموش کرده اند که چنین نظر می دهند و اینطور می گویند. 

زهیوی در آخر تاکید کرد: من نه در آبادان هستم و نه به مسجدسلیمان خواهم رفت. از هیچ یک از این دو تیم هم نه درخواستی داشته ام و نه صحبتی با آنها کرده ام پس خواهشا برایم حاشیه سازی نکنید و اجازه بدهید فوتبالم را بازی کنم. البته من عاشق مردم آبادان هستم و به جنوبی ها ارادت دارم  چون من از این همین خطه به لیگ برتر آمدم و آقای گل شدم. در کل از آنجا خاطرات خوبی دارم و هیچ وقت این خاطرات خوب را فراموش نمی کنم.

سایپا رحیم زهیوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر