کد خبر: 659895 A

سناریوی سقوط نفت از خیلی وقت قبل مثل راه آهن چیده شده بود

سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید تیمش آماده دیدار برابر پارس جنوبی جم است.

به گزارش ایلنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: بازی حساسی مقابل پارس جنوبی جم داریم و با توجه با نتایج نه چندان خوبی که گرفتیم سعی کردیم تمرین کنیم و ایرادات خودمان را برطرف کنیم. پارس جنوبی تیم خوبی است و تارتار با توجه به بازیکنان جوان و با تجربه جمع کرده توانسته تیم خوبی را آماده کند.

سرمربی سایپا در بخش دیگری از صحبت‌های خود ‌اضافه کرد: تارتار از دوستان من است و با وجود این که چند بازیکن از تیمش جدا شده اما دیدیم که هفته‌ قبل توانستند استقلال را شکست دهند. از زمانی که پارس جنوبی به لیگ برتر آمده به غیر از بازی‌های لیگ چند بازی دوستانه نیز با هم انجام دادیم. در حال‌ حاضر نیز هم ما از آنها شناخت کافی داریم و هم آنها به خوبی ما را می‌شناسند. امیدوارم فردا اشتباه‌هایی که در بازی‌های قبل به خصوص در بازی قبلی را انجام دادیم را تکرار نکنیم و با سه امتیاز از زمین مسابقه خارج شویم.

دایی در پاسخ به این سوال ایسنا مبنی بر این که آیا نگران مسائل داوری است یا خیر؟ گفت‌: ما نگرانی داوری‌ها هستیم چرا که وقتی بازی‌های ما پخش مستقیم نمی‌شود ایراداتی به وجود می‌آید اما امیدوارم تیم داوری، روز خوبی داشته باشد.

وی درباره وضعیت نفت تهران هم گفت‌: همه این‌ها به مدیریت باشگاه‌های ما بازمی‌گردد. همیشه گفته‌ام فدراسیون فوتبال باید  یکسری وثیقه را از باشگاه بگیرد تا هر کسی به راحتی نیاید و تیمی را در اختیار بگیرد. متاسفانه بروید و ببینید بقال، بازیکن و خیلی‌های دیگر  از این باشگاه‌ها طلبکار هستند. متاسفانه با تصمیمیاتی که می‌گیرند، همه را در سردرگمی قرار می‌دهند. سناریوی سقوط نفت از خیلی وقت قبل مثل راه آهن چیده شده بود. افرادی عضو هیات واگذاری این باشگاه نفت بودند که هیچ وقت به طور کامل باشگاه را واگذار نکردند. این هیات موسس باید جوابگو باشد.

سرمربی سایپا درباره حضور مربیان خارجی در فوتبال ایران گفت‌: مطمئنا جذب مربیان با دانش خیلی به فوتبال ایران کمک خواهد کرد. مربیانی که می‌آوریم باید رزومه داشته باشند چرا که این افراد می‌توانند به فوتبال ایران کمک کنند. البته باید امکانات لازم را نیز در اختیارشان قرار دهیم. من مخالف حضور مربیان خارجی نیستم که اگر کسی هم می‌آید آدم بتواند چیزی از او یاد بگیرد اما باز هم این را می‌گویم وقتی مربی خوبی می‌آوریم باید امکانات را نیز در اختیارش قرار دهیم. امکاناتی که در اختیار مربیان ایرانی قرار نمی‌گیرد حداقل در اختیار مربیان خارجی قرار دهیم.

وی در پایان درباره تغییر احتمالی در ترکیب تیمش برای بازی فردا نیز خاطر نشان کرد: مطمئنا با بهترین نفرات به میدان خواهیم رفت و کسانی آماده‌تر هستند به میدان می‌روند. اگر بتوانیم با همان ارنج قبلی ایرداتمان را برطرف کنیم که هیچ. اگر این اتفاق نیفتد باید تغییری در ترکیب ایجاد کنیم.

پارس جنوبی سایپا علی دایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر