کد خبر: 659891 A

امیدوارم فردا داور مسابقه چهره میدان باشد

سرمربی پارس جنوبی جم از مشکلات مالی باشگاه گله‌ای نداشت و معتقد است برای دستیابی به نتایج موفق باید تمرکزش روی تمرینات با بازیکنانش باشد.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار برابر سایپا تهران اظهار داشت: قبل از آغاز صحبت‌هایم، به عرفان جم رتبه، مربی تیم‌مان تسلیت می‌گویم که فرزندش را از دست داده است. بازی با سایپا نمی‌تواند برای ما راحت باشد. سایپا دو باخت دارد، اما وقتی بازی‌های این تیم را آنالیز کردیم، متوجه شدیم تیم خوبی است. سایپا کادر فنی بزرگی دارد که در رأس آن علی دایی است که یکی از اسطوره‌های فوتبال ما به شمار می‌رود. او بازیکنان خوبی به تیم سایپا اضافه کرده و سال گذشته هم مدعی قهرمانی محسوب می‌شد.

او ادامه داد: سایپا برای بازی در سه جام بسته شده است و ما کار خیلی سختی مقابل این تیم داریم. تنها مسئله‌ای که ما ناراحت می‌کند برد هفته گذشته مقابل استقلال است. بازیکنان ایرانی معمولاً پس از بازی‌های بزرگ و به خصوص پس از پیروزی در این دیدارها کم‌انگیزه می‌شوند. احتمال اینکه فردا تعویض زودهنگام داشته باشیم، خیلی زیاد است. امیدوارم بازیکنان‌مان همان انگیزه بازی مقابل استقلال را داشته باشند و به هدف خود که کسب سه امتیاز است، برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد مشکلات مالی این باشگاه گفت: مشکلات وجود دارد، اما من و بازیکنانم حق نداریم قبل از بازی درباره این مسائل و مشکلات صحبت کنیم. دوست ندارم مانند برخی مربیان دیگر فرار رو به جلو کنم و تمام تلاش خود را برای موفقیت و شادی هواداران تیمم به کار می‌گیرم. اگر بردیم درباره این مشکلات صحبت خواهیم کرد، اما فقط این را بگویم که مدیریت باشگاه برای حل مشکلات تیم سخت تلاش می‌کند.

تارتار درباره شناخت از تفکرات دایی که زمانی با او همکاری داشته، گفت: بحث آن رفاقت به کنار، ما بازی‌های دوستانه زیادی با هم داشته‌ایم و هر دو تیم به خوبی یکدیگر را می‌شناسیم. ما در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده‌ایم و امیدوارم یک بازی و نتیجه خوب  را داشته باشیم.

وی در مورد انتخاب رضا مرجان‌زاده برای قضاوت دیدار فردای تیمش مقابل سایپا خاطر نشان کرد: زمانی که اسامی داوران دیدارهای این هفته را اعلام کردند، کمی نگران شدم. اما پس از کمی بررسی متوجه شدم که مرجان‌زاده از داوران جوان و آینده‌دار فوتبال ماست و سال گذشته و امسال قضاوت بدی نداشته است. امیدوارم این داور فردا بهترین چهره میدان باشد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کند یا خیر، گفت: کسی از ما انتظار ندارد. بودجه ما هم قابل قیاس با مدعیان قهرمانی نیست. بعضی از تیم‌ها چهار یا پنج برابر تیم ما هزینه می‌کنند تا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا یا قهرمانی مسابقات را به دست بیاورند. ما از خودمان توقع داریم و برای شادی دل هواداران و موفقیت خودمان تلاش می‌کنیم. تا جایی که توان‌مان برسد، ادامه می‌دهیم و از این رقابت خوش‌مان می‌آید.

مهدی تارتار سایپا تهران پارس جنوبی جم هفته پنجم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر