کد خبر: 659766 A

بازی های آسیایی 2018

رئیس فدراسیون ووشو درباره عملکرد کاروان این رشته در اندونزی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا،مهدی علی نژاد درباره عملکرد خوب ووشو اظهار داشت: اول تبریک می گویم به مردم ایران برای این افتخار خوب و اتفاقی که برای ورزش ایران افتاد.کسب این تعداد مدال آن هم مقابل کشوری که خاستگاهش این رشته ورزشی است و ووشو ورزش ملی شان است واقعا سخت بود.خوشحالم از اینکه توانستیم رکورد مدال آوری مان در بازی های اینچئون را بزنیم و سربلند باشیم.

علی نژاد در ادامه گفت: در اندونزی دختران ایران سه مدال نقره گرفتند که این هم باعث افتخار است.آنها کار بزرگی انجام دادند و باید تشکر ویژه ای از دختران ووشو کار داشته باشم.

رئیس فدراسیون ووشو در ادامه صحبت‌های خود در مورد خواهران منصوریان گفت: ورزش برد و باخت دارند. این دو خواهر آنقدر در مسابقات مختلف برای ما مدال گرفته اند که چیزی از ارزش هایشان کم نمی شود. بچه های ما که در این رقابت ها حاضر شدند بچه های خوبی بودند،چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ فنی.همه کسانی که امروز در سالن حضور داشتند تیم ملی ایران را تحسین کردند.من به الهه و شهربانو خسته نباشید می گویم.دختران ایران سرتان را بالا بگیرد. شما قهرمان های واقعی هستید.

علی نژاد با اشاره به مدال آوری آهنگری و سیفی، گفت: محسن محمد سیفی تا الان در هر رویدادی که شرکت کرده فقط طلا گرفته است. او حالا سه طلا در آسیا دارد. فکر می کنم فقط احسان حدادی باشد که سه طلا در آسیا دارد. این هم برای خودش و هم برای ووشو افتخار آفرینی کرده است. عرفان آهنگری هم مثل محسن در هر رویدادی که شرکت کرده طلا گرفته است. شما در نظر بگیرید که چین با همه توانش آمده بود. بهترین های دنیا در سبک وزن های آنها هستند،این در حالی است که ما در وزن های میانی و بالاتر بیشتر شانس داریم.در هر صورت خوشحالم از اینکه این همه مدال گرفتیم و باعث شدیم که رنک کاروان ایران در بازی های آسیایی بالاتر برود.

ووشو مهدی علی نژاد بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر