کد خبر: 659715 A

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: بازی فردا در مقابل تیم نساجی بازی بسیار سختی است چراکه در زمین خودش بازی می کند و تماشاگران متعصب و پرشوری دارد.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی در مقابل تیم نساجی مازندران با بیان اینکه بازی فردا در مقابل تیم نساجی بازی بسیار سختی است چرا که در زمین خودش بازی می کند و تماشاگران متعصب و پرشوری دارد که تیم خود را تشویق می‌کنند و از نظر روحی و روانی خود را آماده کردیم تا بازی خوبی ارائه دهیم و برنده بازی باشیم.

وی افزود: بازی کردن مقابل تیمی با این همه هوادار کار سختی است حتی دیدن بازی به‌عنوان یک تماشاگر هم در جو شهیدوطنی سخت است، ولی ما کار خود را انجام می‌‌دهیم و نقاط ضعف و قدرت تیم حریف را آنالیز کردیم تا نقاط قوت را کور و از نقاط ضعف آن استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: هر دو تیم در انتهای جدول هستیم و تساوی برای هیچ‌کدام از دو تیم سودی ندارد.

ویسی درباره بازی هفته قبل خود در مقابل تیم پرسپولیس با بیان اینکه هر تیمی که در مقابل تیم‌های استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرند خوب بازی می‌کنند، اظهار داشت: اگر تیم‌ها بتوانند آن بازی که در مقابل این دو تیم انجام می‌دهند در طول سال انجام دهند بسیار پویا بازی خواهند کرد و متأسفانه تفکرات بازیکنان ما و سایر تیم‌ها فقط نسبت به دو یا سه بازی خاص است.

وی ادامه داد:  تا به‌حال به داوری چه ببریم و چه ببازیم اعتراض نکرده و نمی‌کنم چرا که داور هم انسان است و اشتباه می‌کند ولی نباید این اشتباهات به ضرر یک تیم باشد و فغانی داوری است که نه تنها من بلکه جامعه فوتبال ما جرأت اعتراض به وی را ندارند چرا که خود را به تمام دنیا اثبات کرده و حتی اشتباهش هم قابل احترام است.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان افزود: در بازی فردا، میلاد میداوودی و قائد احمد مصدوم هستند و خوشبختانه محروم نداریم.

ویسی تصریح کرد: اگر تیم‌های لیگ یکی صعودکرده به لیگ‌ برتر ساختار تیم خود را با اضافه کردن بازیکنان لیگ‌ برتری حفظ کنند می‌توانند موفق شوند و گرنه اسیر جو لیگ‌ برتر شده و به لیگ‌ یک برمی‌گردند و در این راه تفکرات مربیان، بازیکنان و مردم مهم است.

نفت مسجدسلیمان عبدالله ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر