کد خبر: 659679 A

بازی های آسیایی 2018

پرچمدار کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی راجع به ناکامی اش در کسب مدال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، الهه احمدی تیرانداز کشورمان که در دومین فینال تیراندازی بازی‌های آسیایی اندونزی هم از کسب مدال بازماند، گفت: مسابقات سه‌وضعیت همیشه سنگین است و این‌ بار شرایط آب‌و‌هوایی اندونزی هم مزید برعلت شد که روی عملکردم تاثیر منفی گذاشته شود. امروز هوا خیلی گرم و شرجی بود و باد هم بود که توی 50 متر خیلی تاثیرگذار می‌باشد.

او ادامه داد: مرحله مقدماتی متوسطی را پشت سرگذاشتم ولی خوب کار کردم و تیرهای مناسبی برای حضور در فینال شلیک کردم اما در فینال نتوانستم خوب کار کنم و چند تیر در وضعیت به‌زانو و ایستاده را خوب شلیک نکردم و از مدال بازماندم.

او در خصوص اینکه فکر نمی‌کند تیراندازی با افت مواجه شده است، گفت: من اصلا افتی نمی‌بینم. ما بعد از ریو یک سال استراحت داشتیم و بعد تمرینات‌مان را شروع کردیم و به بازی‌های آسیایی آمدیم. اگر شما بازی‌های پالمبانگ را با اینچئون مقایسه کنید می‌بینید که ما پیشرفت هم داشته‌ایم. ما در تفنگ بادی و سه وضعیت آقایان و خانم‌ها فینالیست داشتیم که این نشان از پیشرفت ما در تیراندازی است ولی شرایط در فینال خیلی سخت است. اما ثبت این رکوردها در بخش تفنگ نشان می‌دهد که ما خیلی پیشرفت داشته‌ایم. ضمن اینکه تجربه فینال ما از رقبای‌مان خیلی کمتر است.

پرچمدار کشورمان در خاتمه اضافه کرد: قرار است تمرینات را از همین‌جا شروع کنیم و مستقیم  برای بازی‌های جهانی به کره‌جنوبی برویم که امیدوارم بتوانیم سهمیه کسب کنیم.

تیراندازی الهه احمدی بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر