کد خبر: 659644 A

سرمربی تیم ملی کبدی درباره دیدار با نپال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا مازندرانی پس از دیدار چهارم ایران برابر نپال اظهار داشت: ترتیب بازی‌های گروهی به جز دو دیدار اول سطح پایین‌تری نسبت به ایران داشتند همین ضعف باعث شد تا خود آن تیم‌ها حساسیتی در دیدار با بازیکنان ما نداشته باشند. 

وی درباره استفاده از همه بازیکنان برابر نپال گفت : ما در دیدار قبلی هم از تمام بازیکنان استفاده کردیم  که عصر امروز ساعت ١٨ به وقت محلی با همین ترکیب به مصاف میزبان می‌رویم و برنامه‌هایی که برای دیدار با هند در نیمه‌نهایی را داریم مرور می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی درباره دیدار بعدی ایران برابر هند در نیمه‌نهایی گفت: مهمترین دیدار ما در این رقابت‌ها برابر هند است. فکر می‌کردیم که با این تیم در فینال بازی خواهیم کرد، اما روند مسابقات به گونه‌ایی پیش رفت که در نیمه‌نهایی رودررو می‌شویم. این بازی یک فینال زودرس است و برنده این بازی بیشترین شانس را برای طلا دارد.

مازندرانی درباره تیم هند یادآور شد که آنها دچار یک اشتباه در انتخاب نفرات شدند و از مهاجمان زیادی استفاده کردند وقتی یک مدافع از ترکیب تیم خارج می‌شود تیم دچار مشکل می‌شود که این دردسرساز شد.

سرمربی تیم کبدی اضافه کرد: آنها از لحاظ بازیکن تیم خوبی هستند و از نظر ساختاری و تاکتیکی ضعف دارند و ما امیدواریم از فرصت استفاده کنیم.

وی به میزبانی اندونزی در این رویداد گریزی زد و گفت: من در دو بازی آسیایی حضور داشتم که میزبانی اندونزی نسبت به دو دوره قبل ضعیف‌تر و قابل مقایسه با چین در سال ٢٠١٠ نیست.

تیم هندبال مردان ایران پس از ژاپن،  پاکستان، مالزی به چهارمین پیروزی خود برابر نپال دست یافت.

کبدی غلامرضا مازندرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر