کد خبر: 659566 A

بازی های آسیایی 2018

کاپیتان تیم اپه مردان ایران درباره شکست مقابل کره جنوبی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، رضایی کاپیتان تیم ملی اسلحه اپه بعد از شکست مقابل تیم کره و کسب عنوان هشتمی بازی های آسیایی گفت: واقعا بازی سختی با کره ای ها  داشتیم. همه بازیکنان این تیم قهرمان جهان و المپیک هستند. شکست دادن چنین تیمی برنامه ریزی بلند مدت می خواهد. ما قبل از این بازی ها یک اعزام به مسابقات قهرمانی جهان داشتیم که متاسفانه به دلیل همگروه شدن با اسراییل آن را از دست دادیم. همه این ها می تواند در نتیجه گرفتن ما تاثیرگذار باشد. شاید می توانستیم حداقل  با اختلاف کمتری به آنها ببازیم. 

او ادامه داد: امیدوارم در آینده شرایط به گونه ای پیش برود که بتوانیم از امکانات بهتری برخوردار شویم که در مقابل چنین تیم های بزرگی با اختلاف نتیجه را واگذار نکنیم.کره ای ها شغلشان شمشیربازی است. آنها اصلا مشکل امکانات و هزینه های زندگی شان را ندارند و مدام در اردو هستند. البته در اسلحه سابر خدا را شکر خودمان را به کره ای نزدیک کرده ایم و آن ها را شکست می دهیم.

رضایی افزود: خود من در بازی های آسیایی ۲۰۰۶ قطر هم بودم. ما آنجا هم مدال برنز تیمی گرفتیم هم برنز انفرادی.باید بتوانیم به آن روزها برگردیم و‌ باز هم مدال بازی های آسیایی را بگیریم.انشالله که بیشتر از این حمایت شویم.

اپه بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر