کد خبر: 659512 A

سرمربی پرسپولیس نتوانسته جانشینان مناسبی با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی برای 4 ستاره خارج شده از لیست این تیم شکل دهد.

به گزارش ایلنا، خوبی پرسپولیس این فصل این است که بازیکن حاشیه‌ساز ندارد اما خب خیلی از این بازیکنان از نظر فنی عملکرد قابل قبولی نداشته‌اند. در تیم برانکو که با دو هافبک دفاعی بازی می‌کند و وظایف دفاعی‌ آنها بیش از وظایف هجومی‌شان است، مدافعان کناری بیش از همیشه باید وظیفه بازیسازی و شرکت در کارهای هجومی را برعهده بگیرند که حسین ماهینی و محمد انصاری نتوانسته‌اند در انجام دادنش موفق باشند.

مدافعانی که حالا با رفتن وحید امیری و فرشاد احمدزاده مسوولیت‌شان دوبرابر شده اما نمی‌توانند از پس این مسوولیت به خوبی بربیایند. البته این ناکامی ارتباطی به این فصل یا چند بازی ندارد بلکه به شیوه بازی و توانایی‌هایشان برمی‌گردد. ماهینی به‌عنوان یک مدافع کنار تخصصی و انصاری به‌عنوان بازیکنی که دو فصل است حضور در این پست را تجربه می‌کند، بازیکنانی نیستند که سانتر کردن را به خوبی بلد باشند.

ماهینی در دو فصل اخیر در ۲۰ بازی که در لیگ برتر برای پرسپولیس، به‌عنوان مدافع راست و چپ تنها یک پاس گل داده. قبل از آن در لیگ شانزدهم هم یک پاس برای طارمی فرستاده بود. با احتساب این گل در بهترین حالت می‌شود برای ماهینی در لیگ برتر ۲ پاس گل به‌عنوان مدافع کناری ثبت کرد. محمد انصاری هم در ۲۰ بازی دو فصل اخیر در دفاع چپ عدد صفر در مقابل پاس گل‌هایش دیده می‌شود. آماری که نشان از ناکامی این دو بازیکن در ارسال سانترهای هدفمند و سالم و خطرناک دارد.

بازی پرسپولیس لیگ برتر ناکامی ستاره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر