کد خبر: 659235 A

رئیس کمیته آموزش گفت: ‌‌ما قصد داریم که مربیانی تربیت کنیم که کار مربیگری را به طور حرفه‌ای انجام دهند و باعث پیشرفت شوند.

به گزارش ایلنا، میرشاد ماجدی رئیس کمیته آموزش، گفت: دوره مربیگری فوتبال B آسیا در انزلی به مدرسی حمید رجبی نیا و دستیاری  حسین قدسی برگزار می‌شود. اردشیر پورنعمت ناظر ویژه این دوره است تا شرکت کنندگان در بهترین شرایط ممکن از لحاظ دانش فوتبال و علم به روز قرار گرفته و دوره خوبی را پشت سر بگذارند.

وی افزود: پیشکسوتان و مقامات استانی در این دوره حضور داشتند. در دوره فوق 24 شرکت کننده زیر نظر بهترین مدرسین کمیته آموزش قوانین و مقررات را پشت سر گذاشتند. ما هدفمان این است که مربیان با علم به روز پیش روند و فوتبال کشور رو به رشد باشد. ما قصد داریم که مربیانی تربیت کنیم که کار مربیگری را به طور حرفه ای انجام دهند و باعث پیشرفت شوند. دیگر نمی‌‌خواهیم مربی مدرک گرا داشته باشیم.

رئیس کمیته آموزش در ادامه گفت: اکثر شرکت کنندگان در این دوره در تیم های ملی و لیگ کشور حضور داشتند که می توان به شرکت مازیار زارع، حسن اشجاری، نبی الله باقری‌ها، میرطرقی، عشوری زاد، هادی تامینی اشاره کرد.

 

میرشاد ماجدی کمیته آموزش فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر