کد خبر: 659091 A

نیکو کواچ، مربی بایرن مونیخ انتظار دارد که ژروم بواتنگ در این تیم بماند اما می‌داند که او شاید در روزهای آینده از این تیم جدا شود.

به گزارش ایلنا، بواتنگ در برد یک بر صفر بایرن مقابل دروخترسن/آسل در جام حذفی 90 دقیقه بازی کرد. این مدافع آلمانی در پایان فصل گفت که پس از هفت سال در آلیانس آره‌نا آماده چالشی جدید است و بایرن هم بعید است که مانع رفتن او شود اما کواچ بر این باور است که این بازیکن 29ساله در سپتامبر هم همچنان بازیکن بایرن خواهد بود: «باید دید آیا اتفاقی تا پایان مهلت نقل و انتقالات می‌افتد یا نه اما من فرض را بر این می‌گذارم که هیچ اتفاقی نمی‌افتد. من خوشحالم که او در این بازی خیلی عالی کار کرد.»

کواچ فصل پیش با آینتراخت فرانکفورت فاتح جام حذفی شد و این برد در جام حذفی، دومین پیروزی رسمی او با بایرن، پس از برد مقابل فرانکفورت در سوپرجام است. بایرن در این مسابقه برخلاف آن بازی کم‌فروغ ظاهر شد و با گل دقیقه 81 روبرت لواندوفسکی به پیروزی رسید. کواچ گفت: «بازی سختی بود، همانطور که همیشه در دور اول جام حذفی بازی‌ها دشوار است. ما نمی‌خواستیم اینطور شود اما در نهایت مساله مهم این بود که به دور بعد رفتیم.»

بایرن مونیخ منچستریونایتد ژروم بواتنگ نیکو کواچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر