کد خبر: 659085 A

دختر فوتسالیست قمی در اقدامی عجیب مورد ضرب و شتم قرار گرفت و روانه بیمارستان شد.

به گزارش ایلنا، در سال‌های اخیر عادت کرده بودیم یا بهتر است بگوییم عادت‌مان داده بودند که در فوتسال آقایان شاهد درگیری‌های شدید باشیم اما حالا در فوتسال بانوان هم این اتفاق می‌افتد. انگار درگیری‌های سکوهای یکی دو ورزشگاه در لیگ برتر فوتبال به فوتسال هم سرایت کرده است.

خبر این بود. در هفته ماقبل پایانی لیگ فوتسال قم دیدار حساسی بین دو تیم مدعی از ساعت ۱۵ در سالن ثامن این شهر برگزار می‌شود که تیم گسترش از آکادمی باران مهر با نتیجه ۷ بر ۲ تیم شاهین فراز را شکست می‌دهد و بلافاصله پس از پایان این دیدار درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم رخ می‌دهد اما اتفاق عجیبی در لیگ فوتسال بانوان قم رخ داده که حواشی زیادی در پی داشته و موجب آسیب‌دیدگی یکی از فوتسالیست‌های دختر شده است.

فوتسال آقایان قم در سالیان اخیر همواره جزو برترین‌های کشور بوده و بازیکنان زیادی از جمله علی‌اصغر حسن‌زاده، ابوالقاسم عروجی، علیرضا وفایی، سعید تقی‌زاده و ... از این استان به تیم ملی رسیده‌اند ولی در یکی، دو فصل اخیر فوتسال بانوان قم نیز به طور جدی فعالیت خود را آغاز کرده و در لیگ یک کشوری حضور داشته است.

01328417

 ظاهرا الهام صفا بازیکن شاهین فراز پس از پایان مسابقه و زمانی که از پله‌های سالن بالا رفته بود، به شعار «۶ تایی‌ها» چند بازیکن تیم گسترش واکنش شدیدی نشان داده و موجب درگیری بین دو طرف شده است.

یک روایت دیگر هم این است که بعد از پایان بازی الهام صفا به شعار دو بازیکن حریف و یکی از تماشاگران واکنش نشان داد و با آنها درگیری پیدا کرد که طرف مقابل به همراه دو نفر دیگر به صورت شدیدی او را مورد ضرب و شتم قرار دادند، طوری که او برای لحظاتی از حال رفته و بعد از آن با آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل شده است.

حتی شنیده می‌شود که پس از پایان مسابقه به دلیل اینکه یکی از تماشاگران (که جزو بازیکنان فوتسال قم نیز است) در جریان بازی علیه تیم شاهین فراز شعار می‌داده، الهام صفا بلافاصله پس از بالا رفتن از پله‌های سالن به سمت آن تماشاگر می‌رود و علاوه بر فحاشی و پرتاب بطری آب، به صورت او ضربه می‌زند که این حرکت او با واکنش این بازیکن - تماشاگر و یک تماشاگر دیگر مواجه می‌شود و فرد دچار آسیب‌دیدگی می‌شود. خوشبختانه این دختر فوتسالیست ۲۵ ساله قمی که از ناحیه گردن آسیب دیده بود، بعد از انتقال به بیمارستان و انجام آزمایشات و عکسبرداری‌های لازم از بیمارستان مرخص شده است.

 بعد از این اتفاق کمیته بانوان هیأت فوتبال استان قم اطلاعیه‌ای را در سه بند به شرح زیر منتشر می‌کند:

1- هیأت فوتبال استان قم به طور جدی پیگیر این اتفاق بوده و به دنبال برخورد قاطعانه با تمام افرادی است که در این حادثه نقش داشتند و یا با اخبار کذب موجب خدشه‌دار کردن چهره ورزش بانوان قم و حتی کشور شده‌اند.

2- کمیته بانوان هیأت فوتبال استان قم افرادی که در این اتفاق نقش داشتند را شناسایی کرده و به صورت مکتوب صبح فردا (یکشنبه) آنها را به حراست اداره کل ورزش و جوانان استان و کمیته انضباطی معرفی خواهد کرد تا پیگیری جدی‌تری در این رابطه داشته باشند.

3- با وجود ابراز ناراحتی کمیته بانوان هیأت فوتبال استان قم از این اتفاق و آرزوی سلامتی برای خانم صفا اما لازم به ذکر است که این حادثه نه در جریان مسابقه، بلکه پس از پایان یک مسابقه و آن هم روی سکوی تماشاگران اتفاق افتاده و نمی‌توان قصور مسوولان برگزاری مسابقه یا هیأت فوتبال قم را عامل این اتفاق دانست.

ضرب و شتم دختر فوتسالیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر