کد خبر: 659057 A

بازی پنج‌شنبه در آبادان، صدمین بازی امید عالیشاه برای پرسپولیس است. صدمین بازی بازیکنی که وقتی رفت، گفتند پرسپولیس زمین می‌خورد و حالا که برگشته، نیمکت‌نشینی‌اش را می‌خواهند.

به گزارش ایلنا، عالیشاه وقتی پرسپولیس را ترک می‌کرد، در اوج آمادگی قرار داشت اما حالا در حالی دوباره پیراهن شماره دو این تیم را پوشیده که بیش از یک سال و نیم دور از میادین بود و ناآمادگی‌اش را می‌شد پیش‌بینی کرد.

او البته در بازی با فولاد یکی از خوب‌های تیم برانکو بود و جز در همکاری با انصاری که هنوز با هم به هماهنگی‌ نرسیده‌اند، موفق عمل کرد اما در دو بازی اخیر برابر استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان آن بازیکنی که می‌شناختیم و انتظار داشتیم، نبود که خب در آن دو بازی خود پرسپولیس هم عملکرد راضی‌کننده‌ای نداشت. بدشانسی امید عالیشاه این است که جانشین وحید امیری شده که به جرات می‌توان گفت بهترین و کم‌نوسان‌ترین بازیکن فصل گذشته پرسپولیس بود. حالا فکرش را بکنید که عالیشاه بعد از دوری یک سال و نیمه از میادین برگشته تا جای چنین بازیکنی را پر کند. اصلا همین یادآوری بازی‌های امیری است که باعث می‌شود بازی عالیشاه کمتر به چشم بیاید اما خب این هم توجیه قانع‌کننده‌ای نیست.

او خودش هم می‌داند که در آستانه صدمین بازی برای پرسپولیس، همه انتظار دارند که یک عالیشاه پخته‌تر و کم‌اشتیاه‌تر را در زمین ببینند. مثل همان بازیکنی که در ۲۶ بازی لیگ چهاردهم، ۴ گل زد و به یادماندنی‌ترینش، گل او به استقلال بود. عالیشاه در لیگ پانزدهم با ۸ پاس گل، بهترین گلساز لیگ لقب گرفت و در ۲۶ بازی، ۶ گل زد. در لیگ شانزدهم بعد از 9 بازی، پرسپولیس را ترک کرد و حالا که برگشته، یک بازی تا باشگاه صدتایی‌ها فاصله دارد.

 

 

پرسپولیس امید عالیشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر