کد خبر: 658889 A

بازی های آسیایی 2018

پرویز هادی در یک بازی فوق العاده سنگین موفق شد حریف ازبکستانی خود را شکست دهد و به فینال برسد و مدال نقره خود را قطعی کند.

به گزارش ایلنا، پرویز هادی کشتی گیر آزادکار فوق سنگین کشورمان در دیدار نیمه نهایی بازی های آسیایی اندونزی به مصاف داوید مودزماناشویلی ازبکستانی رفت و با نتیجه 11-8 پیروز شد و در فینال حریف کشتی گیر چینی شد.

ابتدا این کشتی گیر ازبکستانی بود که کشتی را بهتر آغاز کرد و توانست با یک زیر گیری دو امتیاز را به دست بیاورد اما قبل از پایان سه دقیقه پرویز هادی کار را به تساوی کشاند اما روی یک غفلت چهار امتیاز بحث بر انگیز به کشتی گیر ازبک رسید و بازی 6-2 شد. بازهم هادی به مسابقه برگشت و توانست نتیجه را 6-4 کند. چند ثانیه بعد تایم اول به اتمام رسید.

با آغاز تایم دوم بازهم این یار ازبک بود که دو امتیاز گکرفت اما خستگی مفرط این کشتی گیر فرصت را به هادی داد تا با یک امتیاز بابت بیرون فرستادن از تشک و دو امتیاز بابت خاک کردن حساب کار 8-7 شد. در ادامه هادی بازهم به حمله های بی امان خود ادامه داد و حساب کار را 9-8 کرد و برد را مال خود کرد تا ضعف داوری هم حریف او نشود.هادی بازهم یک خاک دیگر را به چنگ آورد و حساب کار 11-8 شد.

کشتی آزاد پرویز هادی بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر