کد خبر: 658808 A

اتفاقی عجیب در کمتر از 2 فصل؛

از فهرست اولیه تراکتورسازی در لیگ شانزدهم تنها یک بازیکن هنوز در ترکیب این تیم است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میهمان سپاهانی است که هدایت آن بر عهده امیر قلعه‌نویی است.

جذابیت این تقابل از آن جهت است که سرمربی سپاهان دو فصل قبل و در لیگ شانزدهم هدایت سرخپوشان تبریزی را بر عهده داشته و به مصاف تیم سابق خودش می‌رود.

نکته جالب و عجیبی که در این میان وجود دارد این است که با وجود گذشته کمتر از 2 فصل از قطع همکاری تراکتورسازی با قلعه‌نویی تنها یک بازیکن از آن دوره همچنان در تراکتورسازی بازی می‌کند.و

تمام بازیکنان تراکتورسازی در لیگ شانزدهم در حال حاضر در تیم دیگری حضور دارند و تنها محمدرضا مهدیزاده همچنان در این تیم است.

محمدرضا اخباری به سایپا پیوست و در حال حاضر بدون تیم است، ایران‌پوریان، آقایی، بختیار رحمانی، کیانی و شفیعی در سپاهان زیر نظر قلعه‌نویی هستند، هادی محمدی به ذوب آهن برگشته است، شهرام گودرزی محسن بنگر و محمد نوری در پارس جم هستند، ابراهیمی و حاتمی به اکسین پیوسته‌اند، ادینیو از فوتبال ایران رفته است، کرار در صنعت نفت توپ می‌زند، سروش رفیعی و مهدی شریفی در انتظار باز شدن پنجره پرسپولیس هستند. علیرضا رمضانی به لیگ یک رفت، محمد نادری لژیونر شده و به کورتریک بلژیک پیوسته، گروسیان در استقلال خوزستان است، عشوری بیرون مانده و چند بازیکن جوان از جمله علی طاهران که هم اکنون در تیم هستند هرگز برای تیم قلعه‌نویی به میدان نرفتند.

بدین ترتیب مهدیزاده تنها بازمانده تراکتورسازی از فصل شانزدهم است که زیر نظر قلعه‌نویی بازی کرده بود و به مصاف سرمربی پیشین خود می‌رود.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال محمدرضا مهدیزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر