کد خبر: 658768 A

با رفتن تیام از استقلال مدیریت باشگاه سه هیچ عقب است

جواد زرینچه کاپیتان سابق استقلال معتقد است عملکرد استقلال نسبت به ابتدای فصل بهتر شده است و مطمئنا در بازی‌های بعدی شرایط تیم عوض خواهد شد.

به گزارش ایلنا، جواد زرینچه کاپیتان سابق استقلال معتقد است عملکرد استقلال نسبت به ابتدای فصل بهتر شده است و مطمئنا در بازی‌های بعدی شرایط تیم عوض خواهد شد. او که هنوز نتوانسته طلبش را از استقلال بگیرد در خصوص این اتفاق، عدم مربیگری در چند سال اخیر و همچنین ناهنجاری‌های به وجود آمده در ورزشگاه‌ها صحبت‌های جالبی را انجام داد.

 شرایط استقلال را در این چهار هفته چطور دیدید؟

فکر می‌کنم با این همه تغییر و تحول شرایط استقلال بهتر شده است و بازی به بازی تیم شکل واقعی خود را به دست می‌آورد. استقلال بازی بدی را مقابل پارس جنوبی جم انجام نداد. این باخت هم خیلی به موقع بود و امیدوارم که فقط آخرین باخت این تیم در فصل جاری باشد.

عملکرد خط دفاعی را در این چهار بازی چطور دیدید؟

ما نمی‌توانیم روی نفرات نظر بدهیم بلکه اگر بخواهیم کلی نظر بدهیم اعتقاد من این است که وریا اگر در دفاع راست به میدان برود بهتر است. اگر یک هافبک تکنیکی هم جلوی وی بازی کند به مراتب تاثیرگذاری‌اش در بازی بیشتر است.

این روزها دلخوری‌هایی از سوی حسینی نسبت به عدم بازی کردن مطرح شده است.

نباید بین رحمتی و حسینی دعوا باشد. رحمتی فصل گذشته کلی نیمکت‌نشین بود اما تلاش کرد تا حقش را دوباره گرفت. حسینی هم اگر بدون حاشیه جلو برود برایش بهتر است. به نظر من آینده متعلق به حسینی است اما او باید مبارزه کند تا بتواند حقش را بگیرد.

عملکرد استقلال را در نقل و انتقالات چطور دیده‌اید؟

به نظر من عملکرد باشگاه بد نبوده اما درباره ماندن تیام کوتاهی شده چون هیچ بازیکنی تاکنون نتوانسته جای خالی تیام را پر کند و این به این معناست که باشگاه استقلال باید تلاشش را برای حفظ تیام دوبرابر می‌کرد. او فصل گذشته استقلال را در بیشتر بازی‌ها نجات داد و اعتقاد من این است که استقلال حتی می‌توانست دو بازیکن کمتر جذب ‌کرده اما تیام را حفظ می‌کرد.

اکثر پیشکسوتان استقلال از مدیریت فتحی در این تیم حمایت می‌کنند.

ما به خاطر پول‌مان از کسی تعریف نمی‌کنیم. در این چند سال حق ما خیلی خورده شده است. به نظر من وزارت ورزش راه را اشتباه رفته. ما پیشکسوتان هم می‌توانیم در مدیریت موفق عمل کنیم اما همیشه در این چند سال اگر از کسی تعریف کنیم در ورزش یک کاره‌ای می‌شویم. به نظر من افتخاری عملکرد خوبی در استقلال داشت و احتیاجی نبود که او را برکنار کنند. اگر او می‌ماند شاید شرایط استقلال بهتر از این هم می‌شد. با رفتن تیام از استقلال مدیریت باشگاه سه هیچ عقب است.

بحث طلب‌تان از استقلال به کجا رسید؟

چند وقت پیش لیست طلبکاران اعلام شد جالب این بود که اسم ما نبود. شاید از طرف ما کسی طلب را بخشیده است که ما خبر نداریم. شاید هم طلب ما پول خرد بوده که آن را حساب نکرده‌اند. دادند که دست‌شان درد نکند و اگر ندادند هم فدای سر استقلال.

این روزها مشغول انجام چه کاری هستید؟

همانند چند سال گذشته در خانه هستیم و به ما تیم نمی‌دهند. نمی‌دانم باید یقه کسی را بگیریم تا سراغ ما بیایند. در تمام تیم‌هایی هم که مربیگری کرده‌ایم عملکرد ما بد نبوده. شاید هم کسی سفارش کرده که به ما تیم ندهند. شاید هم ما را جادو کرده باشند. نمی‌دانم داستان چیست.

این روزها ناهنجاری‌های زیادی از سوی هواداران در ورزشگاه ها به وجود آمده است.

این ناهنجاری‌ها ریشه در مدیرعامل، رییس فدراسیون و حتی من بازیکن دارد. آنقدر به این لیدرها بعضی مواقع بها داده‌ایم که همه‌کار می‌کنند. یک زمان‌هایی بازیکن پشت در اتاق مدیرعامل می‌نشیند تا داخل برود اما لیدر خیلی راحت و بدون وقت به اتاق او می‌رود. البته همه آنها این خصوصیات را ندارند و بعضی از آنها هم عاشقانه تیم را دوست دارند. خدا رحمت کند یک ممد بوقی نامی وجود داشت که با آن مشکلات مالی یک بار هم از ما طلب یک ریال پول نکرد. 

 

استقلال جواد زرینچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر