کد خبر: 658709 A

نماینده تنیس ایران بعد از باخت خود صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، غزل پاک‌باطن بعد از شکست برابر تنیسور عمانی در چارچوب مسابقات تنیس بازی‌های آسیایی 2018 گفت: می‌دانستم بازی سختی در پیش دارم و حریفم را می‌شناختم اما واقعاً برای کسب تجربه به اینجا آمده بودم و به این چشم به بازی‌های آسیایی نگاه می‌کردم.

وی ادامه داد: حریف من رنک 300 جهانی داشت و این رنک نشان می‌دهد که او اصلاً حریف آسانی برای من نبوده و بازی تا چه اندازه سخت بوده است. از ابتدا هدفم این بود که دست و پابسته نباشم و بازی خوبی از خودم به نمایش بگذارم، اما سرعت بازی و کم‌تجربگی‌ام ست اول را از من گرفت، اما در ست دوم شرایطم بهتر شد و تمام دست‌ها را شانه به شانه حریفم پیش رفتم و نبرد نزدیکی با حریف صاحب جایگاهم داشتم.

تنیسور جوان کشورمان در خصوص پرخاشگری تنیسور عمانی در زمین گفت: شاید او انتظار این نمایش را از من نداشت و همین موضوع عصبی‌اش کرده بود. من از عملکرد خودم راضی هستم، هرچند می‌توانستم بهتر از این هم باشم.

غزل پاک‌باطن خاطرنشان کرد: قبول دارم که اگر عملکرد ست دوم را در ست اول داشتم بازی طور دیگری پیش می‌رفت، اما این از کم‌تجربگی من بود. شما می‌دانید که در دنیا تنیسور و تیم همراهش برنامه های پنج و یا حتی 10 ساله دارند. آنها برنامه مسابقات را می‌گذارند و از امروز تصمیم می‌گیرند در کدام تورنمنت‌ها باشند و در کدام نباشند. فقط می‌توانم بگویم که برای یک تنیسور هیچ چیز به اندازه مسابقه دادن مفید نیست. امیدوارم یک روز به زودی بتوانیم تنیس کشورمان را با یک برنامه خوب به جایگاهی درخور شأن برسانیم.

وی در پایان به اهمیت بدنسازی در ورزش بانوان اشاره کرد و گفت: بدنسازی برای ورزشکاران بی حجاب هم امری مهم به شمار می‌رود و قطعاً برای ما که با حجاب هستیم شرایط متفاوت‌تر است. ما در این سال‌ها که حرفه‌ای تمرین می‌کنیم و مسابقه می‌دهیم با حجاب بازی کردن عادت کرده‌ایم اما موافقم که باید بدنسازی‌های‌مان بهتر باشد. این را هم می‌دانم که بدن حریف امروز من بسیار آماده‌تر از من بود.

تنیس بازی های آسیایی 2018 غزال پاک باطن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر