کد خبر: 658700 A

بازی های آسیایی 2018

رئیس کمیته ملی المپیک صحبت های جالبی را انجام داد.

به گزارش ایلنا، سیدرضا صالحی امیری با حضور در دهکده بازی‌ها در پالمبانگ و در بازدید از پیست روئینگ این مسابقات بیان داشت: باعث غرور و عزت است که همه قهرمانان، مربیان، کادرفنی، سرپرستان، نصرالله سجادی، محمدی سفیر ایران در اندونزی و همه همکاران ما در جاکارتا و پالمبانگ با تمام ظرفیت تلاش می‌کنند تا پرچم ایران را برافراشته کنند. این عزت و افتخار ملی است.

وی ادمه داد: دیروز ملت ایران شاهد بود که ما موفق به کسب دو مدال خوشرنگ شدیم. ان‌شاءالله روزهای دیگر هم خبرهای خوشی را هم ملت خواهند شنید.

صالحی امیری اضافه کرد: آن چیزی که در این دهکده در پالمبانگ و دیروز در جاکارتا شاهد بودیم احساس نشاط، غرور و غیرت ایرانی است که در قهرمانان و جوانان ما موج می‌زند و این به منزله پیروزی است. پیروزی صرفاً در کسب مدال نیست، پیروزی در تلاش حداکثر برای رسیدن به قله‌هاست.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان تصریح کرد: تیم روئینگ ما خوشبختانه در مسابقات مقدماتی شرایط خوبی دارد. از کادر سرپرستی، مربیگری، امینی رئیس فدراسیون، مردان و همکاران آن‌ها تشکر می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: علیزاده که معاون آقای سجادی در پالمبانگ است گزارش داد که نظم خوبی در اینجا برقرار و شرایط عمومی برای کسب مدال و نتایج خوب آماده است.

صالحی امیری اضافه کرد: از ملت ایران تقاضا دارم دعا کنند که قهرمانان آن‌ها پرچم زیبای جمهوری اسلامی را برافراشته کنند و آن چیزی که دیشب در سالن کشتی جاکارتا اتفاق افتاد، نماد غرور ملی و غیرت یک ملت بود که کام ملت را کشتی گیران شیرین کردند.

وی پیش‌بینی خود از رتبه ایران در بازی‌های آسیایی 2018 را این‌طور بیان کرد: بارها گفته‌ام به جای اینکه به رتبه فکر کنیم به تلاش حداکثری فکر می‌کنیم. در جام جهانی فوتبال شاهد بودیم که مقام معظم رهبری چه موضع‌گیری زیبایی داشتند، با اینکه بازی را واگذار کرده بودیم، ایشان فرمودند که «عالی بود».

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان ادامه داد: آن چیزی که ما در جاکارتا و پالمبانگ می‌بینیم تلاش حداکثر است، عالی بازی می‌کنند، اما نتیحه را منتظر هستیم که ببینیم وضعیت رقبا چگونه است. خود به خود ما در مقایسه با رقبا تعریف می‌شویم. بگذارید پیش‌بینی را نتیجه انجام دهد.

سید رضا صالحی امیری بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر