کد خبر: 658682 A

رئیس فدراسیون کبدی صحبت های جالبی را مطرح کرد.

به گزارش ایلنا، عباس خواجه اورسجی، رئیس فدراسون کبدی در حاشیه دیدار بانوان ایران و بنگلادش اظهار داشت: خوشبختانه ورزشکاران ما خیلی خوب کار کردند و در بازی امروز برتر از حریف بودند. فردا هم یک بازی سخت چین با تایپه داریم که حریف خیلی قدرتمندی است و در دو مقدماتی با هندوستان خوب بازی کرد. البته تیم ما هم خوب است و امیدوارم فردا بازی را ببریم و صدرنشین شویم.

وی افزود: در کل شرایط برگزاری مسابقات تعریفی نیست ولی ورزشکاران ما راضی هستند. ما خیلی امیدواریم که بانوان طلا بگیرند. تمام امید ما این است که با طلا به ایران برگردیم. شاید مدال نقره خیلی ما را شاد نمی کند.

رئیس فدراسیون کبدی خاطرنشان کردد: شرایط تیم آقایان هم خوب است. آن ها با یک انگیزه بسیار بالایی پای خود را به این مسابقات گذاشتند. امیدوار هستیم که هر دو تیم طلا بگیرند. باور داریم که ایران بالاخره یک سر و گردن از همه تیم ها بالا تر است. 

وی در پایان گفت: دیروز هم مسئولان کاروان و شخص صالحی امیری به سالن آمدند. حضورشان واقعا کمک میکند و روحیه بخش است. واریز های به موقع کمیته ملی المپیک به برگزاری اردوهای مناسب و منظم کمک کرد. حمایت خوبی از سوی وزارت و کمیته از ورزشکاران شد. رسانه ها های ورزشی هم حسابی هوای کبدی را داشتند و دارند. با اینکه ورزش کبدی تا چندی قبل ناشناخته بود اما با کمک رسانه ها بیشتر شناخته شد. امیدوارم مردم عزیز دعا کنند که دست پر برگردیم.

کبدی بازی های آسیایی 2018 عباس خواجه اورسجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر