کد خبر: 658678 A

مهاجم فولاد انگیزه زیادی برای حضور مقابل استقلال تهران دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فولاد خوزستان روز چهارشنبه در نخستین دیدار از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میهمان استقلال است.

این دیدار برای هر دو تیم از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و طرفین تلاش می‌کنند تا با کسب هر 3 امتیاز بازی به جایگاهشان در جدول سرو سامان بدهند. از طرفی فولادی‌ها به تازگی شکستی سخت مقابل پرسپولیس داشتند که نتیجه خوب برابر استقلال می‌تواند تا حدودی آن را به دست فراموشی بسپارد.

یکی از بازیکنان ترکیب فولاد که انگیزه خاصی در این دیدار دارد و این بازی برایش یک بازی خاص محسوب می‌شود، حسن بیت سعید است. مهاجم سابق استقلال با امید و آرزوهای زیادی به این تیم آمد و با انتخاب شماره چالش برانگیز 7 نشان دادم عزمش برای درخشش در این تیم جدی است ولی یک نیم فصل حضور او در جمع آبی‌پوشان پایتخت با ناکامی مطلق همراه بود و بدون حتی یک گل زده از این تیم جدا شد.

بیت‌سعید این روزها در فولاد دوباره اوج گرفته و زیر نظر پورموسوی بازی‌های خوبی از خودش به نمایش می‌گذارد و قطعاً می‌خواهد در این بازی توانایی‌های خود را به شفر نشان دهد و به او بگوید در موردش زود تصمیم گرفته است.

فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر