کد خبر: 658584 A

بازی های آسیایی 2018

مربی تیم ملی کشتی آزاد بعد از پایان مسابقات روز اول صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محمد طلایی مربی تیم ملی کشتی بعد از کسب 2 نشان طلا و یک برنز در روز نخست بازی‌های آسیایی گفت: قبلا هم گفتم و الان هم می‌گویم وقت مصاحبه نیست. بالاخره یکسری یا مغرضانه اعتراض می‌کنند یا واقعا در جریان نیستند.

وی ادامه داد: وقتی کادر فنی چندین سال با یک سیستم کار می‌کند بالاخره تشخیص می‌دهد که کدام کشتی‌گیر در این مسابقات می‌تواند موثر باشد. ما تمام کشتی‌ها را آنالیز کرده بودیم و به این جمع بندی رسیدیم. خداراشکر علیرضا کریمی با کشتی‌های خود نشان داد جمع بندی کادر فنی اشتباه نبوده است و نتیجه گرفته می‌شود.

مربی تیم ملی کشتی آزاد افزود: من روی مصطفی ۵۰ - ۵۰ بودم چون کشتی آسیب دیدگی زیادی دارد و او هم از مصدومیت زانو گاهی اذیت می‌شود، اما روی ۹۷ و ۸۶ کیلوگرم مطمئن بودم. انشالله فردا هم پرویزهادی موفق شود و رنکینگ خوبی بگیریم. کشتی اطری هم جلوتر رفته است؛ اگر بتواند شرایط وزنی را حفظ کند روز به روز پخته تر عمل می‌کند.

طلایی در مورد کشتی گرفتن علیرضا کریمی در وزن بالاتر گفت: این تصمیم فقط و فقط برای بازی‌های آسیایی بود؛ بعد از آن باید بررسی شود که در چه وزنی باید کشتی بگیرد و خودش ببیند در انتخابی در  چه وزنی شرکت می‌کند، اما یک جایی هم هست که مهندسی است و باید تشخیص بدهی.

وی درباره ۶۵ کیلوگرم نیز گفت: به نظر من مهران نصیری کشتی‌گیر خیلی خوبی است و لیاقت داشت که بیاید، اما در کشتی این مسایل پیش می آید. به هر حال بار روانی کشتی‌های اول بالاست.

کشتی آزاد محمد طلایی بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر