کد خبر: 658421 A

حاشیه در زندگی او جای ندارد

بازیکن سابق تیم لسترسیتی ابراز امیدواری کرد آقای گل ایرانی لیگ هلند امروز مقابل منچستریونایتد بهترین نمایشش را ارائه کند.

حسین کعبی در گفت و گو با ایلنا درباره انتخاب علیرضا جهانبخش و انتقال او به برایتون اظهار داشت: خداراشکر باید افتخار کنیم که بازیکنی ایرانی در لیگ انگلیس بازی می‌کند. شخصیت او مثال زدنی است. بازیکن بااخلاق، بامعرفت و دوست داشتنی که وقتی در صنعت نفت بودم و او در داماش بازی می‌کرد مقابل هم قرار گرفته بودیم.

او ادامه داد: از صمیم قلبم برای او آرزوی موفقیت دارم. او از آن دسته بازیکنانی است که هر روز دنبال پیشرفت است و عملکردش با هر فصل با مقایسه کنید چیزی جز ترقی در آن نیست.

کعبی افزود: کل ذهن و فکر او روی فوتبال متمرکز شده و حاشیه در زندگی او جایی ندارد. بازی کردن در انگلیس هم کار آسانی نیست و همین برای جهانبخش مناسب است چرا که او علاقه زیادی به چالش‌های سخت دارد. توانایی این را دارد و آقای گل لیگ هلند شدن نشان داد که می‌تواند مردم ایران را سربلند کند. دوست دارم در زندگی‌اش به بهترین مراحل برسد و هر روز اخبار خوبی از او بشنویم.

بازیکن سابق لسترسیتی درباره تقابل امروز برایتون و منچستریونایتد در هفته دوم لیگ برتر انگلیس عنوان کرد: منچستر پر از مهره‌های مدعی و ملی پوش است که تحت هدایت سرمربی هستند به نام ژوزه مورینیو. رفتار او را دوست دارم و جهانبخش می‌تواند بازیکنان منچستر را به چالش بکشد و استارت اولیه برای او اهمیت زیادی دارد تا خودش را به کادرفنی ثابت کند و به بهترین جایگاه‌ها دست پیدا کند.

حسین کعبی علیرضا جهانبخش برایتون انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر