کد خبر: 658070 A

فضل‌ا... باقرزاده که در آستانه اعزام به اندونزی، به خاطر حضور دخترش در تیم ملی سابر با حواشی مختلفی مواجه شد، با آرامش، رقابت تیم ملی هندبال ایران برابر قطر را تماشا می‌کند و از شانس بالای ملی پوشان سابر برای مدال‌آوری می‌گوید.

به گزارش ایلنا، او ابتدا درباره شرایط تیم ملی در اندونزی توضیحاتی می‌دهد: «ما سه‌شنبه وارد جاکارتا شدیم. از همان روز اول در دهکده بازی‌ها مستقر شدیم و کار را آغاز کردیم. ملی پوشان ایران دو روز تمرین خوب را پشت سر گذاشتند و جمعه طبق برنامه استراحت کردند.»

رییس فدراسیون شمشیربازی در لابه‌لای حرف‌هایش گلایه‌هایی هم از سالن دارد: «ما در دهکده هستیم. یک مقدار مشکل ترانسفر داریم اما نسبت به تیم‌هایی که در حومه هستند شرایط بهتری داریم. شنیدم دوچرخه و فوتبال مشکلات خاص خودشان را دارند. در هر حال شرایط برای همه هست و تنها مشکل ما بعد مسافت و دوری سالن‌ها از دهکده است.»

باقرزاده با بیان اینکه از روز دوشنبه کار اصلی ما در سابر آغاز می‌شود، می‌گوید: «ملی‌پوشان ایران شرایط خوبی دارند. شک نکنید که در رشته سابر مدال داریم. البته سطح مسابقات خیلی بالاست. کره و چین تیم‌های خیلی قدرتمندی هستند. کره قهرمان جهان شد و ما ششم. همیشه تیم‌های اول تا هشتم جهان به هم نزدیک هستند. همچنین تیم دختران ما خیلی خوب است و امیدواریم بدرخشند.»

باقرزاده در حالی به حضور تیم دختران اشاره دارد که در آخرین روزها پیش از اعزام، ستاد عالی بازی‌های آسیایی مجوز حضور تیم دختران سابر را صادر کرد.

فضل‌ا... باقرزاده مسابقات جاکارتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر