کد خبر: 657999 A

امیدوارم هم السد و هم فولاد را ببریم

پیشکسوت استقلال تهران ابراز امیدواری کرد شاگردان وینفرد شفر مقابل السد قطر و فولاد خوزستان به برتری دست پیدا کنند.

به گزارش ایلنا، رضا حسن زاده در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره بازی آبی‌های پایتخت و پارس جنوبی جم گفت: استقلال حقش باخت نبود. ما دو موقعیت صد درصد در نیمه دوم داشتیم و گل نکردیم. حریف هم گلی به ما نزد. یک اشتباه بود که برای‌‌ هر مدافعی پیش می‌آید. این بازی نشان داد که تیم دیر کامل شده و کاش زودتر بسته می شد. شفر یک مقدار زمان می خواهد تا استقلال هماهنگ‌تر شود. قبول دارم که این هماهنگی باعث از دست رفتن امتیاز هم می شود. بازی با السد پیش روی ماست و لازم نیست بگوییم چه قدرتی دارد. به هرحال استقلال باید روی پاس های نهایی و طراحی حمله بیشتر کار کند. استقلال ۵۰ درصد خودش هم باشد ما امیدواریم موفق شود. هرچند قبول دارم که تیمی مثل السد بازیکنان فوق العاده ای دارد.

او درباره بازی با فولاد گفت: بالاخره آنها هفته قبل سه امتیاز گرفته‌اند. ما باید بیشتر در حمله باشیم و استرس را از تیم دور کنیم. به هرحال همه جلوی‌ استقلال انگیزه دارند. امیدوارم ناهماهنگی‌های بین بازیکنان در این بازی تا حد زیادی حل شده باشد. صد درصد فولاد در دفاع خودش جمع می‌شود و بازی را می‌بندند. با این‌حال ما می‌توانیم آنها را شکست دهیم.

پیشکسوت استقلال در پایان افزود: امیدوارم هم السد و هم فولاد را ببریم. حیف است این همه زحمتی که کشیده شده تا استقلال به اینجای لیگ قهرمانان برسد و این زحمت به ثمر نرسد.

استقلال تهران رضا حسن زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر