کد خبر: 657878 A

جمعی از بهترین عکاسان ورزشی ایران آثاربرگزیده شان از جام جهانی 2018 را در نمایشگاهی گرد آورده اند

به گزارش ایلنا، نمایشگاهی متفاوت و جالب از روزجمعه در گالری آریانا در منطقه الهیه تهران آغاز شده است. در این نمایشگاه آثاربرگزیده جمعی از بهترین عکاسان ورزشی ایران برای علاقمندان به هنرعکاسی و ورزش فوتبال به مدت ده روز به نمایش در می آیند. در متن معرفی این نمایشگاه که عکس های برگزیده این عکاسان از جام جهانی 2018 روسیه در آن به نمایش در می آید آمده است:« از جام های جهانی عکس ها به یادگار می مانند، لحظه هایی که گذر زمان نه مویشان را سفید می کند و نه رنجورشان می کند، پس درست در لحظه بازوبسته شدن دیافراگم انگار جاودانگی رازش را با ما تقسیم می کند .

از روسیه ۲.۱۸ زمان زیادی نگذشته اما سالها بعد وقتی دوباره این عکس ها را مرور کنی مثل این که با تونل زمان به سارانسک و سن پترزبورگ برمی گردی. وقتی همه چیز زندگی  در نود دقیقه های متوالی و شوق و التهاب پیروزی و برزخ شکست خلاصه می‌شد، لحظاتی که عکاس ها با کاورهای سبز مثل ماموران الهی سعی در جاودان کردن اش داشتند.

آیا موفق شده اند؟ نمایشگاه را ببینیم

در این نمایشگاه آثار عکاسان سرشناسی در عرصه عکاسی ورزشی  به نام های فرشاد عباسی، ابوالفضل امان الله، امیرحسین خیرخواه،  سعید زارعیان، محمد کرمعلی برای علاقمندان به نمایش در می آید. این نمایشگاه از 28 مرداد تا 6 شهریور در گالری آریانا در الهیه، خیابان فیاضی پذیرای دوستداران عکاسی و فوتبال است.

01328200

01328199

جام جهانی 2018 عکاسی ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر