کد خبر: 657773 A

سانداکاران ایران یکشنبه کار خود را آغاز می کنند.

به گزارش ایلنا، مراسم قرعه کشی رقابت‌های ووشوی هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی، صبح امروز (شنبه) در سالن «جیکسبو» شهر جاکارتا برگزار شد و شش سانداکار مرد و زن ایران، حریفان خود را شناختند.

رقابت‌های ووشوی بازی‌های آسیایی جاکارتا از صبح فردا (یکشنبه) آغاز می‌شود و پنج روز ادامه خواهد داشت. قرعه نمایندگان ایران در این رقابت‌ها بدین شرح است:

*بانوان
وزن 52 کیلوگرم: الهه منصوریان در نخستین دیدار به مصاف «دوی ساناتوی» از هند می‌رود و سپس با برنده پیکار ویتنام و نپال روبه‌رو خواهد شد.

وزن 60 کیلوگرم: شهربانو منصوریان ابتدا استراحت دارد و سپس با برنده مبارزه ویتنام - چین تایپه روبه‌رو خواهد شد.

*آقایان
وزن 56 کیلوگرم: رضا سبحانی در نخستین گام با «یوسف ویداینتو» قهرمان جهان از اندونزی روبه‌رو می‌شود و در صورت پیروزی با برنده ووشوکاران کره جنوبی و پاکستان، مصاف خواهد داد.

وزن 60 کیلوگرم: عرفان آهنگریان ابتدا با «سونارون» از تایلند مبارزه می‌کند و در صورت برتری در ادامه با «هلال محمد» یمنی رقابت می‌کند.

وزن 65 کیلوگرم: فرود ظفری در اولین گام با «یودی چایادی» از اندونزی روبه‌رو می‌شود و در صورت پیروزی در مرحله دوم با «هوانگ وان کائو» از ویتنام روبه‌رو خواهد شد.

وزن 70 کیلوگرم: محسن محمدسیفی کار خود را با مبارزه برابر «امیر اسماعیل اوف» از قزاقستان آغاز می‌کند و در دوم با «کوت سومبات» از لائوس رقابت خواهد کرد.

شهربانو منصوریان الهه منصوریان تیم ملی ووشو محسن محمد سیفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر