کد خبر: 657610 A

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره دیدار با استقلال خوزستان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت پس از تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: تشکر می‌کنم از هواداران بسیار خوبی که در روزی که بازی بسیار سختی داشتیم از ما حمایت کردند. حتی در نیمه اول هم بازی در کنترل تیم ما بود و به دنبال فضا برای گلزنی بودیم که در یک ضد حمله تیم حریف گل را به ثمر رساند و باعث شد کار برای ما سخت‌تر شود.

وی افزود: بعد از دریافت گل به هیچ وجه شرایط رو به رشد خودمان را از دست ندادیم و فکر می‌کنم تمام نیمه دوم توپ دست ما بود و شانس گل زدن هم داشتیم. گل دومی هم که دریافت کردیم متاسفانه روی توپ برگشتی بود. بعد از آن کارمان خیلی سخت شد و به بازیکنانم تبریک می‌گویم، برگشت به بازی در آن شرایط کار آسانی نبود. ما به دنبال گل سوم هم بودیم ولی خوش‌شانس نبودیم که به گل برتری برسیم. باز هم به بازیکنانم تبریک می‌گویم،‌ قطعا باید در مورد اشتباهات‌مان بیشتر کار و آنها را برطرف کنیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در مورد دیدار هفته آینده تیمش مقابل پرسپولیس گفت: یک هفته زمان داریم برای بازی با پرسپولیس. این بازی از الان در فکر من نیست و از پس فردا به آن بازی فکر خواهم کرد. اکنون من به خانه می‌روم و بازی خودمان را آنالیز می‌کنم و بعد از آن باید به فکر بازی با پرسپولیس باشم.

سرجیو در خصوص شرایط آمادگی لوئیس سوارز  بازیکن جدید تیم صنعت نفت گفت: فکر می‌کنم روند امروز این بازیکن پیشرفت کرده بود و می‌تواند روند رو به رشد را ادامه دهد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که چرا بهنام برزای با وجود عدم آمادگی در پست غیر تخصصی بازی می‌کند،‌ گفت: به نظر شما برزای آماده بازی نبود؟ برزای سه بازی تاکنون برای ما در لیگ بازی کرده است، چطور می‌گوید آماده بازی نیست؟ این بازیکن وینگر است، موافق هستم با عقیده شما،‌ برزای مهاجم نیست و در سه بازی گذشته در پست غیر تخصصی بازی کرد. ما چون مهاجم نداشتیم مجبور شدیم از او در این پست بازی بگیریم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در مورد جذب بازیکن جدید عنوان کرد: من قبلاً در این مورد صحبت کردم. ما به دنبال یک مدافع وسط هستیم و حتی یک مهاجم هم به تیم‌مان اضافه کرده‌ایم. می‌دانیم که سه امتیاز در چهار بازی خوب نیست و نمی‌خواهیم از این فرار کنیم. هیچ تیمی بعد از چهار بازی نه قهرمان می‌شود و نه سقوط می‌کند. من از شما سوال می‌کنم ما امروز بازی خوبی انجام دادیم یا خیر؟ به نظرم خوب بودیم،‌ ما باید روی این فرآیند تمرکز داشته باشیم. من با شما موافق هستم، ما به بازیکن جدید نیاز داریم ولی هیچ وقت شما از من نشنیده‌اید که از موضوعی شکایت داشته باشم و شکست را بر گردن کمبودها بیندازم.

سرجیو در خصوص داوری این دیدار یادآور شد: از من در مورد داوری سوال نپرسید، چون نمی‌توانم جواب بدهم. هفته قبل ما بازی را باختیم و در انتهای بازی گفتم داور به خوبی از پس قضاوت برآمد، با وجود اینکه شکست خورده بودم، اما امروز چیزی درمورد داوری نمی‌گویم.

صنعت نفت آبادان استقلال خوزستان پائولو سرجیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر