کد خبر: 657604 A

درگیری لفظی ویسی و خبرنگاران در نشست خبری

سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از تقابل با پرسپولیس با خبرنگاری که از بازی تدافعی شاگردانش انتقاد کرده بود درگیری لفظی داشت.

به گزارش ایلنا، عبداله ویسی پس از تساوی شاگردانش مقابل پرسپولیس تهران اظهار داشت: بازی سخت و فشرده ای مقابل پرسپولیس انجام دادیم و مجبور بودیم بسته بازی کنیم. می خواستیم از نقاط ضعف پرسپولیس استفاده کنیم که نشد. در کار دفاعی صددرصد برنامه‌ریزی داشتیم و البته در حمله می‌دانستیم ممکن است به مشکل بخوریم هرچند در فاز هجومی هم بازیکنان خوبی داریم.

او ادامه داد: نوراللهی و کامیابی‌نیا که نقاط قوت پرسپولیس بودند را به خوبی کنترل کردیم و این تیم را وادار کردیم با سیدجلال و شجاع خلیل‌زاده بازی بلند کند از این مساوی خوشحالیم و امیدوارم در بازی‌های آینده هم گل بزنیم.

ویسی بیان داشت: از تراکتورسازی مساوی گرفته بودیم و فکر می‌کردیم می‌توانیم پارس جنوبی را ببریم در آن مسابقه باز بازی کردیم و شکست خوردیم یک مهاجم خوب از کشور مالی گرفته‌ایم سه بار به فرودگاه آمده و برگشت خورده است. کارهای ویزایش باید درست شود فکر می‌کنم بعد از تعطیلات به جمع ما اضافه می‌شود و بازیکن ایرانی جذب نخواهیم کرد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد مشکلات مالی این تیم گفت:‌ مشکلات مدیریتی باشگاه از طریق استاندار، نماینده مردم شهر و مدیریت و هیأت مدیره باشگاه در حال حل شده است کمک‌های به باشگاه شده اما برای شهری مسجدسلیمان کم است. هدف ما ماندن در لیگ برتر است.

عبداله ویسی در نشست خبری اظهار داشت: ما در دفاع فوق‌العاده بودیم و خوش‌شانس بودیم که توپ‌های پرسپولیس گل نشد. این دومین مسابقه‌ای است که ما گل نمی‌خوریم باید بهتر شویم و بتوانیم گل هم بزنیم. بازی سختی برای ما بود یک امتیاز برای ما شیرین بود ولی برای پرسپولیس این امتیاز تلخ بود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در واکنش به صحبت خبرنگاری مبنی بر اینکه بازی سؤالی نداشت که بپرسیم، بازیکنان شما مدام بر روی زمین افتاده بودند و وقت‌کشی می‌کردید، جواب داد: سه بار بازیکنان فقط روی زمین افتادند ظاهراً از اینکه ما امتیاز گرفته‌ایم ناراحتید که خبرنگار در جواب گفت بله، ناراحتم شما جام جهانی رفته‌اید و فوتبال روز دنیا را دیده‌اید که فوتبالی زیبا و هجومی بود.

ویسی نیز در جواب این خبرنگار گفت: در جام جهانی هم تیم ملی ایران را دیدیم که چگونه بازی کرد.

پرسپولیس نفت مسجد سلیمان عبداله ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر