کد خبر: 657601 A

سرمربی استقلال خوزستان از نحوه بازی تیمش بسیار راضی است.

به گزارش ایلنا، داریوش یزدی پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: جا دارد به بچه‌های خودم تبریک بگویم. اینکه این بچه‌های جوان توانستند یک بازی تاکتیکی را به نمایش بگذارند بسیار خوب است. ما در دقایقی از بازی اگر دقت بیشتری داشتیم می‌توانستیم برنده بازی شویم. قطعاً تاوان بازی دادن به جوانان همین است. ما در چهار بازی گذشته فرصت‌های زیادی را از دست داده‌ایم.

وی افزود: در این بازی همه شاهد بودند موقعیت‌های زیادی از دست دادیم. استراتژی خوبی انتخاب کرده بودیم و در فاز حمله هم توانستیم به خوبی از روزنه‌های حریف استفاده و موقعیت‌های خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کنیم. فراموش نکنید صنعت نفت هم در فاز هجومی بازیکنان خوب و تأثیرگذاری دارد و توانست دو گل هم به ما بزند و در دقایقی عرصه را برای ما تنگ کند. در فاز دفاعی با توجه به فشردگی که داشتیم اجازه ندادیم صنعت نفت از بازیکنان خود استفاده کند.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه ضعف صنعت نفت را در کدام از نقطه زمین دیده است،‌ گفت: فکر می‌کنم نفت آبادان تیم خوبی است و نیاز به زمان دارد تا جا بیفتد. اینکه یک مربی خارجی به ایران می‌آید قطعا نیاز به زمان دارد تا جا بیفتد، اما به طور کلی صنعت نفت تیم خوبی دارد. قطعاً هر تیمی دارای نقطه ضعف و قدرتی است و بهتر است مربی خود آن تیم در مورد تیمش صحبت کند. به طور حتم مربی صنعت نفت هم  به دنبال این است که نقاط ضعف خود را برای بازی‌های آینده برطرف کند.

یزدی در مورد اتحاد هواداران استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان پیش از بازی تصریح کرد: یک خسته نباشید به تمام هواداران می‌گویم که امروز به استادیوم آمدند و خیلی خوب و زیبا تیم خود را تشویق کردند. حتی من شنیدم این اتحاد بین هواداران استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان از پیش از شروع مسابقه هم وجود داشت که این اتفاق بسیار خوبی است و جای تبریک دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن جدیدی را جذب خواهند کرد یا خیر،‌ گفت: قطعاً ما به دو یا سه بازیکن نیاز داریم و در حال رایزنی هستیم تا این بازیکنان را به تیم‌مان اضافه کنیم. امیدواریم با جذب این بازیکنان بتوانیم مشکلات‌مان را در بخش‌های از زمین برطرف کنیم و تا نیم‌فصل تیم را با این بازیکنان پیش ببریم و آن زمان جا به جایی‌هایی داشته باشیم. 

صنعت نفت آبادان استقلال خوزستان داریوش یزدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر