کد خبر: 657544 A

مدیر تیم فوتبال امید ایران توضیحات جالبی را برخلاف ادعای استقلال خوزستان درباره حضور ستاره این تیم در تیم آیندهوون اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، حمید استیلی مدیرتیم فوتبال امید بعد از برتری 3 بر صفر ایران برابر کره شمالی اظهار داشت: من هم در مصاحبه ام و هم به بچه ها گفته بود که ما روز به روز در حال بهتر شدن هستیم. ما در مجموع 3 بازی تدارکاتی داشتیم و سپس جلوی عربستان قرار گرفتیم. بعد از آن بازی شرایطمان بهتر شد. البته همین که در این تورنمنت در بازی اول نباختیم، اتفاق خوبی بود چون باعث شد امروز برنده شویم. هنوز کار تمام نشده و یک بازی هم با میانمار داریم.

وی درباره اینکه شاید دوم شدن در این گروه برای ایران در دور حذفی بهتر باشد، عنوان کرد: هنوز چیزی معلوم نیست. ما حتما راجع به این مساله برنامه ریزی می کنیم. البته نمی گذاریم کار به اماواگر کشیده شود.

مدیر تیم فوتبال امید درباره اینکه این برد همه را به قهرمانی امیدوار کرد، تصریح کرد: تیم ما یک ماه است تشکیل شده و شاید برخلاف تیمی مثل عربستان که مدتهاست کنار هم هستند، خیلی هماهنگ نبودیم. با این حال کادرفنی و بازیکنان تمام تلاش خود را می کنند.

استیلی درباره آخرین وضعیت یونس دلفی گفت: باشگاه استقلال خوزستان نامه ای به من فرستاد و گفته بودند باید خیلی زود این بازیکن را بدهید تا به آیندهوون برود. من نامه را به فدراسیون فوتبال دادم و آقای ساکت این موضوع را پیگیری کرد و سپس این باشگاه را توبیخ کرد. تمرکز یونس دلفی به هم ریخته بود. سپس متوجه شدیم که این بازیکن باید ماه دسامبر به هلند برود و بدین ترتیب تا پایان مسابقات کنار ما هست.

وی در پایان افزود: کار برای قهرمانی سخت است. امروز جمعه بود و خیلی از مردم بازی را دیدند. خوشحالم که برای دقایقی مردم را خوشحال کردیم.

 

استقلال خوزستان حمید استیلی تیم امید ایران آیندهوون یونس دلفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر