کد خبر: 657531 A

کرانچار با وجود پیروزی تیمش مقابل کره شمالی هنوز صعود را قطعی نمی‌داند.

به گزارش ایلنا، زلاتکو کرانچار در نشست خبری بعد از پیروزی سه بر صفر مقابل کره شمالی، گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم گل اول را در نیمه اول بزنیم.

وی افزود: در نیمه دوم هم دو گل دیگر زدیم و به آنها اجازه ندادیم که ضد حمله بزنند و ما را شگفت زده کنند.

سرمربی تیم فوتبال امید تصریح کرد: به تمام بازیکنانم به خاطر این برد تبریک می گویم که خیلی خوب بازی کردند. باید بگویم هنوز صد درصد به مرحله بعد صعود نکرده ایم و باید همین روند را ادامه بدهیم.

کرانچار در پاسخ به این سئوال که باتوجه به شرایط مرحله حذفی ترجیح می دهید به عنوان تیم اول صعود کنید یا تیم دوم؟ گفت: الان زود است که درباره صعود فکر کنیم. دو بازی سخت داشتیم و باید به بعضی از بازیکنان استراحت بدهیم. میانمار تیم خوبی است اما ما هم بازیکنان جایگزین خوبی داریم. تلاش داریم که پیروز شویم و نتیجه مثبتی بگیریم. این چیزی است که به آن فکر می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران، تصریح کرد: ضمن اینکه بازی امروز عربستان و میانمار ممکن است تا حد زیادی سرنوشت گروه را مشخص کنند. در هر حال ما با انرژی مثبت و کامل به بازی آخر می‌رویم.

کرانچار در پاسخ به این سئوال که به نظر شما خطرناکترین تیم این تورنمنت کدام تیم است؟ گفت: ازبکستان  از جمله تیم‌هایی است که همه را سورپرایز کرده است. تیم‌های آسیایی با یکدیگر زیاد بازی کرده‌اند. عربستان، کره جنوبی و ژاپن هم دیگر تیم‌های قدرتمند آسیا هستند.

 

کره شمالی زلاتکو کرانچار تیم امید ایران بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر