کد خبر: 656763 A

برنامه‎‌های آقای سرمربی برای سوپرکاپ اروپا

با فرا رسیدن فصل جدید، سرمربی سابق اسپانیا باید کهکشانی‌ها را در اولین قدم جدی مقابل اتلتیکو مادرید روانه میدان می‌کند.

به گزارش ایلنا، یولن لوپتگی با شروع مسابقات فصل جدید به نظر می‌رسد با سردرد تاکتیکی مواجه شده و باید ترکیب قوی را از بین بازیکنان مدعی در لیست رئال انتخاب کند. پیش از دیدار برابر اتلتیکو مادرید ما چهار راهکار احتمالی لوپتگی را بررسی می‌کنیم که باید از بین 7 مهره، 6 بازیکن برای خط میانی و حمله انتخاب کند.

خلاص شدن از شر کاسمیرو

این تصمیم انقلابی در ترکیب رئال مادرید خواهد بود. زیرا از بین بردن بازیکنی که فصل گذشته به عنوان مهره‌ای ثابت در خط میانی بوده کهکشانی‌ها را متضرر می‌کند. با کنار رفتن او مودریچ، کروس و ایسکو در خط میانی برای بهبود کنترل توپ در میانه میدان و توانایی فشار روی خط دفاعی حاضر می‌شوند و بنزما و بیل و آسنسیو هم یک خط جلوتر حضور خواهند داشت.

 

نیمکت نشینی مارکو آسنسیو

این ترکیب برای پدیده جوان غیرقابل درک نیست. آسنسیو فصل پیش هم اغلب به عنوان بازیکن تعویضی به ترکیب اضافه می‌‌شد و به نظر می‌رسد لوپتگی هم مانند زیدان چنین برنامه‌ای داشته باشد. با این ترکیب رئال سرعت و واکنش‌های سریع را تا حدودی از دست می‌دهد، با توجه به اینکه شاهد شوت‌های از راه دور بازیکن 22 ساله نخواهیم بود.

 

خروج کزیم بنزما و چالش بدون شماره 9

واکنش طرفداران رئال طی هفته‌های اخیر به این صورت بوده که بنزما به نیمکت نشینی روی بیاورد. این امر لوپتگی را مجبور می‌کند با دو مهاجم (بیل و آسنسیو) تیم را روانه میدان کند. بنزما نیاز به اعتماد به نفس دارد و می‌تواند در زمان بیشتر عملکردی مناسبی را به نمایش بگذارد. مهاجم فرانسوی فصل گذشته بازی‌های کابوس واری را تجربه کرد و طرفداران به خراب کردن موقعیت‌های مناسب گلزنی توسط او گله داشتند.

 

نوبت نیمکت نشینی مودریچ

بازیکن 32 ساله نمی‌تواند بازیکن 90 دقیقه‌ای باشد و باید با نیمکت نشینی کنار بیاید. پس از شایعات انتقال او به اینترمیلان بازیکن کروات باید عملکرد رقابتی شدیدی داشته باشد تا گزینه ثابت ترکیب اصلی باشد.

منبع: مارکا

رئال مادرید یولن لوپتگی سوپر کاپ اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر