کد خبر: 656431 A

مدافع پارس جنوبی جم گفت: خط تهاجمی ما‌ می‌تواند در این بازی گلزنی کند و دروازه بان حریف نمی‌تواند کلین شیت کند؛ صالحی هم در بازی‌های قبلی آماده نشان داده است و بازیکنان خوبی در خط حمله داریم.

حامد نورمحمدی در گفت و با ایلنا، درباره آمادگی بازیکنان پارس جنوبی پیش از تقابل با استقلال تهران گفت: تمرینات ایده آلی را پشت سر گذاشته‌ایم و بازیکنان ما با انگیزه مضاعف کار کرده‌اند و ان شاء الله این هفته بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم تا دل هوادارانمان را شاد کنیم.

او ادامه داد: در سه هفته گذشته بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم و اگر بدشانس نبودیم امتیازات بیشتری کسب می‌کردیم. با توجه به نوع بازی که داریم شرایط برای حریفان در زمین سخت خواهد بود و در بازی خانگی مطمئنم تماشاگران ما سنگ تمام می‌گذارند. همیشه اینگونه بوده و شک نکنید روز بازی ورزشگاه یک دست زرد می‌شود.

نورمحمدی با اشاره به اینکه سه بازی سختی پیش روی زردپوشان قرار دارد، اضافه کرد: بازی مقابل استقلال، سپاهان و سایپا محک جدی برای ماست و با تلاش بیشتر می‌توانیم نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم. بازیکنان زیادی از ما جدا شدند و بالطبع زمان نیاز است تا همه بازیکنان با هم هماهنگ شوند و امیدواریم رفته رفته کمتر امتیاز از دست بدهیم.

نورمحمدی درباره اینکه مهدی تارتار در کنار او مجتبی لطفی را به عنوان زوج خط دفاعی قرار داده، اظهار داشت: از اعتماد آقای تارتار ممنونم و چون با مجتبی از سال گذشته همکاری داشتیم هماهنگی روانی داریم و آقای بنگر هم به ما اضافه شده‌اند که امیدوارم در کنار هم فصل خوبی را داشته باشیم. برای بازی با استقلال استرس نداریم و به زمین می‌رویم تا دست پر خارج شویم. وظیفه ما دفاع است و اینکه گل نخوریم برای ما بسیار مهم است چون خط تهاجمی ما‌ می‌تواند در این بازی گلزنی کند و دروازه بان حریف نمی‌تواند کلین شیت کند؛ صالحی هم در بازی‌های قبلی آماده نشان داده است و بازیکنان خوبی در خط حمله داریم.

مدافع پارس جنوبی در پایان عنوان کرد: طرفداران ما در تمام بازی‌های خانگی لطف داشتند و حمایت بی نظیری از تیم خودشان کرده‌اند. مطمئنیم این بازی هم سکوها را تکمیل می‌کنند و بازی خوبی را شاهده خواهیم بود.

پارس جنوبی استقلال تهران حامد نورمحمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر