کد خبر: 656350 A

عماد میرجوان در گفتگو با ایلنا:

مهاجم پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد با حضور پرشور طرفداران جمی، شاگردان مهدی تارتار نتیجه مطلوبی برابر آبی‌های تهرانی کسب کنند.

عماد میرجوان در گفت و گو با ایلنا، درباره شرایط تیم پارس جنوبی پس از تساوی مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بعد از بازی روی چمن مصنوعی برابر نساجی به جم برگشتیم و تمرینات را در آب و هوای اینجا پیگیری می‌کنیم تا آماده بازی خوبی شویم و به امید خدا سه امتیاز ارزشمند را کسب کنیم.

او ادامه داد: در سه بازی قبلی نشان دادیم که از نظر بدنی و تیمی خوب عمل کردیم و فیلم بازی‌های درصد آمادگی ما را نشان می‌دهد. بازی خارج از خانه شرایط خاص خودش را داشت و طرفداران نساجی در ورزشگاه جو عجیبی ایجاد کرده بودند.

مهاجم پارس جنوبی درباره رویارویی با استقلال تهران در هفته چهارم لیگ برتر عنوان کرد: استقلال همیشه قوی است و دو سال گذشته هم اینچنین بوده‌اند. ما هم در زمین خودمان بازی خواهیم کرد و شرایط میزبانی داریم. تلاش می‌کنیم تا نتیجه خوبی مقابل تیم بزرگ استقلال کسب کنیم. اشتباهاتی که در بازی مقابل تراکتورسازی وجود داشت، استقلال به سه گل دست پیدا کرد و قرار نیست هر بازی اینگونه شود و سایر تیم‌ها چنین اشتباهاتی مقابل آنها داشته باشند. طرفداران همیشه پشتوانه اصلی ما بوده‌اند و شانس برد زیادی برای خودمان قائل هستیم تا در این دیدار با سه امتیاز زمین مسابقه را ترک کنیم.

عماد میرجوان پارس جنوبی جم-استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر