کد خبر: 656332 A

استقلال تهران برای دومین بار باید در جم به مصاف پارس جنوبی این شهر برود.

به گزارش ایلنا، تیمهای پارس جنوبی جم و استقلال تهران در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند. این دیدار در حالی به انجام می رسد که دو تیم برای سومین بار در تاریخ این رقابت ها رو در روی هم قرار می گیرند.

پارس جنوبی ابتدا در هفته ششم و در خانه خود با نتیجه 2-0 از سد استقلال گذشت. در آن مسابقه سید حسین حسینی برای اولین بار در ترکیب استقلال قرار گرفت و نمایش خوبی هم داشت و حتی یک پنالتی هم گرفت اما نتوانست مانع از شکست تیم منصوریان شود. در آن دیدار مهدی رحمتی روی نیمکت بود و پای چشمش هم کبود شده بود. بعد از این بازی منصوریان برای آخرین بار مقابل ذوب آهن روی نیمکت آبی ها نشست و به نوعی آخرین باخت او با استقلال در برابر تیم تارتار رقم خورد. گل های پارس در آن مسابقه توسط علی دشتی و فرشاد سالاروند در دقایق 38 و 95 زده شد. در ضمن فرشاد محمدی مهر هم در دقیقه 71 از زمین مسابقه اخراج شد؛ بازیکنی که حالا عضوی از تیم استقلال است.

2050935

در بازی برگشت اما ماجرا به کلی فرق کرد. استقلال وینفرد شفر در اوج آمادگی بود و موفق شد حریف خود را با 4 گل شکست دهد. در آن بازی روح الله سیف اللهی در دقیقه 20 از زمین اخراج شد و در نیمه دوم هم رحمتی یک پنالتی از امید سینگ گرفت. گل های استقلال توسط سرور جپاروف، بهنام برزای و علی قربانی(2) به ثمر رسید.

دو بازی قبلی یک سری اتفاق مشابه داشته است. هم یک اخراجی برای پارس و هم یک پنالتی که سهم هر دو تیم مساوی بوده است. حال باید دید استقلال می تواند در جم به اولین امتیاز خود برسد یا خیر.

photo_2017-09-15_23-13-20

استقلال تهران پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر