کد خبر: 656304 A

پرسپولیس برای سومین بار به مصاف نفت مسجدسلیمان می رود.

به گزارش ایلنا، تیمهای پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. این دیدار در حالی به انجام می رسد که سرخپوشان تهرانی تاکنون دو بار در این رقابت ها رو در روی هم قرار گرفته اند.

نفت مسجدسلیمان در لیگ چهاردهم در لیگ برتر حضور داشت و در دو بازی برابر سرخپوشان تهرانی به دو تساوی دست پیدا کرد. بازی اول در هفته هشتم و در ورزشگاه آزادی به انجام می رسید. حمید درخشان در اولین بازی بعد از علی دایی سرمربی سرخپوشان شده بود و تیم مهمان با گل کیومرث چراغی در دقیقه 4 پیش افتاد. در دقیقه 56 مرحوم هادی نوروزی به جای رضا حقیقی وارد زمین شد. در همان دقیقه پشت یک ضربه ایستگاهی ایستاد و توپ را به قعر دروازه نفت فرستاد و بازی در نهایت با همان نتیجه 1-1 به اتمام رسید.

111

دیدار برگشت در هفته بیست و سوم و در مسجد سلیمان انجام می شد. این بار پرسپولیس بود که بازی را بهتر آغاز کرد. امید عالیشاه و علی علیپور که ست بر قضا الان هم عضو پرسپولیس هستند در دقایق 23 و 35 برای تیم حمید درخشان گل زدند اما این پایان کار نبود. بهرام احمدی در دقیقه 43یکی از گل ها را جبران کرد و در نهایت رضا کرملاچعب پدیده جوان و ناشناخته تیم میزان در دقیقه 93 گل مساوی را به ثمر رساند و با خوشحالی معروفش یک امتیاز شیرین را برای تیمش نگه داشت.

حال باید دید سومین تقابل سرخپوشان تهران و نماینده شهر اولین ها با چه نتیجه ای به اتمام خواهد رسید. 

پرسپولیس نفت مسجد سلیمان هادی نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر