کد خبر: 656281 A

بازیهای آسیایی 2018

تیم ملی ایند ایران از ساعت 13:30 دقیقه به وقت ایران رو در روی عربستان قرار می گیرند.

به گزارش ایلنا، بدون تردید حساس ترین و جذاب ترین و پرحاشیه ترین و حیثیتی ترین جدال بین تیمهای آسیایی به دوئل ایران و عربستان برمی گردد. جایی که دو کشور با فرسنگ ها اختلاف به مصاف هم می روند در حالی که هیچ علاقه ای به یکدیگر ندارند.

بازهم گذر ما و عربستان به هم افتاد. بازهم 90 دقیقه جنگ بر سر گرفتن سه امتیازی که از نان شب واجب تر است. حالا که بازی به خودی خود پراهمیت است؛ حتی اگر تشریفاتی هم بود بازهم 22 بازیکن داخل زمین و مردمان خارج از زمین برای بردن در این بازی همه کار می کردند.

هم تیم ما و هم عربستانی ها با بازیکنان زیر 21 سال به جاکارتا اعزام شده اند. هدف هر دو تیم رسیدن به المپیک 2020 است و اندوزی، محلی است برای کسب تجربه و محک زدن توانایی ها. خواه ناخواه وضعیت مشابهی داریم. بازیهای دوستانه زیادی برای دو تیم ترتیب داده نشده و احتمال می رود در این مسابقه دو تیم به آمادگی 100 درصد نرسیده باشند.

yuth-iran-126517

عربستانی ها هم مانند ما تمرینات خوبی را در اندونزی پشت سر نگذاشته اند و محل تمرینشان تا هتل محل اقامتشان چند ساعتی فاصله دارد. با این وجود، همه اینها دلیلی بر این نمی شود تا انتظار یک جنگ تمام عیار را در استادیوم ویباوا موکتی نداشته باشیم. شهر چیکارانگا فردا ساعت 13:30 دقیقه به وقت تهران میلیون ها چشم از صحرای ریاض تا خیابان های تهران را زل زده به خود می بیند. نگاه هایی که چشم به ساق پای 22 جوان زیر 21 سال است. جوانهایی که باید یک ازمون جدی را پشت سر بگذارنند و اگر با موفقیت همراه باشد می تواند گامی بلند به سوی آینده باشد.

خیلی از ایرانی ها فردا موقع صرف ناهار به جوانانی دل خواهند بست که شاید اسم اکثرشان را ندادند اما اگر فردا همه چیز خوب پیش برود نام مهدی امینی، مهدی رحیمی، محمد امین اسدی، محمدرضا آزادی، یونس دلفی و ... را همه از بر خواهند شد. به امید فردایی فوق العاده...

از تیم کرانچار انتظار قهرمانی با جوان های 21 ساله را نداریم اما جاکارتا محلی است برای کسب تجربه تا شکستن طلسم 44 ساله المپیک و رسیدن به توکیو.

11

تیم ملی امید تیم ملی امید عربستان بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر