کد خبر: 656278 A

استقلال در هفته چهارم لیگ هجدهم به جم سفر خواهد کرد تا مقابل پارس جنوبی قرار بگیرد. این دیدار جدا از جذابیت هایی که دارد شاهد یک تقابل ویژه خواهد بود که به رویارویی دوباره مهدی رحمتی و محسن بنگر بر می‌گردد

به گزارش ایلنا،استقلال در هفته چهارم لیگ هجدهم به جم سفر خواهد کرد تا مقابل پارس جنوبی قرار بگیرد. این دیدار جدا از جذابیت هایی که دارد شاهد یک تقابل ویژه خواهد بود که به رویارویی دوباره مهدی رحمتی و محسن بنگر بر می‌گردد که در ادوار مختلف لیگ این دو بازیکن بایکدیگر تقابل‌های جالبی داشتند.

آخرین تقابل این دو بازیکن تا روز بازی به 4 ماه و 16 روز قبل بر می‌گردد. جایی که بنگر با لباس نفت تهران در هفته بیست و ششم مقابل استقلال به میدان رفت و با اینکه تیمش باخت اما توانست یکی از گل های شاگردان افاضلی را وارد دروازه سیدمهدی رحمتی کند.

قطعا در این بازی هم این مدافع در صورتی که تا آن بازی آماده شود و تارتار هم روی رسیدن آن تاکید ویژه دارد یکی از ارکان سرمربی پارس جنوبی در ضربات ایستگاهی خواهد بود تا با استفاده از ضربات سر او بتواند برای تیمش خلق موقعیت و گل کند. باید دید در این بازی که بنگر نشان داده هنوز دنبال خداحافظی و آویختن کفش های خودش نیست می‌تواند به میدان برود که در این صورت او به همراه رحمتی دو بازیکنی می‌شوند که گویا قصه حضور آنها در سطح اول فوتبال ایران همچنان ادامه دارد. این تقابل یک جذابیت دیگرش هم به جدال قرمز و آبی بر می‌گردد. جایی که جم کم بازیکن سابق پرسپولیسی ندارد و بدون شک در صورت باز شدن دروازه رحمتی به کری خوانی های هواداران دو تیم خواهد افزود.

 

استقلال پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر