کد خبر: 656218 A

بازی دو تیم ایران و عربستان در وضعیتی اشفته به انجام می رسد.

به گزارش ایلنا، جلسه هماهنگی مدیران تیم های فوتبال امید ایران و عربستان در سالن جلسات یکی از اتاق‌های هتل کلکشن برگزار شد. از ایران حمید استیلی مدیر تیم امید و رضا چلنگر به عنوان مترجم در جلسه حاضر شدند و برنامه‌ریزی این دیدار انجام شد.

* از نکات جالب توجه این بود که رنگ پیراهن دو تیم مشخص نشد و قرار شد کمیته برگزارکننده مسابقات پس از مشورت با داوران رنگ پیراهن بازی دو تیم مشخص کند. پیراهن اول ایران که پیشنهاد داده‌اند سفید رنگ و لباس اول گلر نیز مشکی است. لباس دوم ایران قرمز و لباس گلر سبز است.

32

* در این جلسه، ابتدا استیلی به مسافت طولانی هتل محل اقامت تا محل تمرین اعتراض کرد و در ادامه نماینده عربستان نیز به همین مورد اعتراض کرد و مدعی شد که برای برگزاری هر جلسه تمرینی بیش از 2 ساعت در مسیر معطل شده‌اند.

* دیگر نکات این دوره از مسابقات این است که تیم‌ها حتی روز قبل از مسابقه نیز نمی‌توانند در ورزشگاه محل مسابقه تمرین داشته باشند، بنابراین امروز نیز تیم امید کشورمان در ورزشگاه محل بازی نیز تمرین نمی‌کند و دوباره به کمپ بیگ استار خواهند رفت.

33

* طبق اعلام مسئول مسابقات، تمامی کسانی که آی دی مسابقات را دارند اعم از بازیکن، مدیر و همراهان باید پس از پایان بازی، در میکسذون در صورت روبرو شدن با سوالات خبرنگاران موظف هستند که به سوال‌ها پاسخ بدهند در غیر این صورت جریمه خواهند شد.

* درج هر گونه شعار مذهبی رو پیراهن با جریمه همراه خواهد بود.

* هر تیم روی نیمکت می تواند 9 بازیکن و 6 همراه داشته باشد.

35

* آخرین جلسه فنی و آنالیز عربستان با حضور کرانچار و تمامی دستیارانش و حضور همه بازیکنان در هتل کلکشن به مدت 45 دقیقه برگزار شد.

* با اعلام مسئول برگزار کننده مسابقات، دیدار تیم‌های ایران و عربستان نشست خبری پیش از مسابقه ندارند. مسئول برگزارکننده مسابقات در پاسخ به سؤال خبرنگار ایرانی که علت عدم برگزاری نشست خبری برای این مسابقه حساس را پرسید، پاسخ داد که قوانین بازی‌های آسیایی با ای اف سی و فیفا فرق می‌کند و ما برنامه‌ای هم برای برگزاری نشست نداشته‌ایم.

* تیم‌ها در مرحله حذفی می‌توانند تا 4 بازیکن تعویض کنند.

36

تیم ملی امید تیم ملی امید عربستان بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر