کد خبر: 656120 A

اتفاقی که برای دو بازیکن استقلال رخ داد و باعث یک ماه محرومیت آنها شد پیش از این باعث شده بود تا دو بازیکن تیم دیگر پایتخت ۱۰ ماه از فعالیت‌های ورزشی محروم باشند.

به گزارش ایلنا، در آبان ماه سال 1390 و بازی هفته دوازدهم در لیگ یازدهم اتفاقی رخ داد که برای دو بازیکن پرسپولیس دردسرساز شد. محمد نصرتی و شیث رضایی به خاطر اتفاقات بعد از خوشحالی گل پرسپولیس ابتدا به ۲۰ و ۱۰ ماه محرومیت و هر کدام پرداخت ۳۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند. مجازاتی که بعدها تعدیل شد و در مجموع به ۱۰ ماه محرومیت رسید. حالا این اتفاق برای اللهیار صیادمنش و سجاد آقایی دو بازیکن جوان و آینده‌دار استقلال افتاده است و این دو بازیکن فعلا تا یک ماه محروم شده‌اند تا به پرونده‌شان رسیدگی شود.

محمد نصرتی که پیش از این به خاطر این اتفاق که شاید بهتر است نامش را سهل‌انگاری گذاشت طعم محرومیت و جریمه را چشیده در این رابطه گفت: «من بهتر است در این مورد صحبتی نکنم چرا که دوباره فکر مردم را به آن زمان بردن کار درستی نیست. اتفاقی بود که رخ داد و هر چه بود تمام شد و رفت.»

مدافع سابق تیم ملی درباره اتفاق مشابهی که برای دو بازیکن جوان استقلال رخ داده نیز گفت: «من آن ویدئوی بازیکنان استقلال را ندیده‌ام اما اتفاقی که برای ما افتاد خیلی ناخودآگاه و در حالت عادی نبود. با این حال فکر می‌کنم فوتبال ما خیلی مشکلات و مسائل مهم‌تر و اساسی‌تری دارد که می‌توان به آن پرداخت. بالاخره هر آدمی ممکن است اشتباهی انجام بدهد و به نظرم نباید بیش از این به آن پرداخت.»

نصرتی در این باره که بعد از حواشی و محرومیت‌ها توانست باز هم به فوتبال بازگردد گفت: «شخصیتم اجازه نمی‌داد درگیر این مساله شوم. اتفاق خوبی نبود اما عمدی هم نبود و ناخودآگاه و از روی اشتباه بود. گاهی انسان ناخودآگاه چراغ قرمز را رد می‌کند. شاید در خیلی از نقاط دنیا چنین اتفاقاتی عادی باشد اما ما یک کشور اسلامی هستیم و قوانین اخلاقی متفاوتی داریم و به همین دلیل باید خیلی از مسائل را در زندگی‌مان رعایت کنیم.»

او با اشاره به دو بازیکن استقلال هم گفت: «من این ویدئو را ندیدم اما می‌دانم این دو بازیکن خیلی جوان هستند و امیدوارم مشکلی برای‌شان پیش نیاید. هر دو این بازیکنان از جوانان آینده‌دار فوتبال ایران هستند و باید به آنها کمک شود تا به فوتبال‌شان لطمه نخورد. باز هم می‌گویم ما آنقدر مشکلات بزرگی داریم که این مسائل در برابر آنها چیزی نیست.»

استقلال محمد نصرتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر