کد خبر: 655952 A

حامد حدادی درباره میزان مصدومیتش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حامد حدادی پس از تمرین امروز تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: چند روزی است که از ناحیه کشاله دچار درد شدید شده‌ام و پس از سونوگرافی مشخص شد که عضله من پاره شده است. برای معاینات بیشتر به پزشک مراجعه خواهم کرد و امیدوارم خودم را به بازی‌های آسیایی برسانم. توصیه پزشک به من این بود که کمتر تمرین و بازی کنم جای نگرانی نیست و خودم را قطعا برای بازی‌های آسیایی آماده خواهم کرد.

بازیکن تیم ملی بسکتبال تصریح کرد: ما مدال نقره و برنز بازی‌های آسیایی را در اختیار داریم و 4 سال قبل هم با بدشناسی قهرمان نشدیم ولی امسال تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا به مقام قهرمانی برسیم. قولی که به مردم می‌دهم این است که تمام تلاش خود را برای کسب بهترین مدال خواهیم کرد.

حدادی در مورد گروه‌بندی بازی‌های آسیایی اظهار داشت: فیلیپین پس از انصراف و بازگشت به مسابقات به گروهی دیگر رفت و ما پیش از مرحله حذفی تنها یک بازی با سوریه خواهیم داشت. به نظر من بازی‌های آسیایی نباید اینقدر بی در و پیکر باشد. من می‌ترسم امارات هم به مسابقات بازگردد. مشکلات زیاد است و همه آنها را نمی‌توان مطرح کرد ولی همراه نداشتن پزشک متخصص بسکتبال، ماساژور، بدنساز و تدارکات برای تیم ملی اصلا خوب نیست. این یعنی برای تیم ملی کم گذاشته‌اند. همچنین توپ‌هایی که باید در اندونزی با آن بازی کنیم هنوز مشخص نیست.

وی در مورد شرایط بدنی خود گفت: من 15 روز تمرینات بسیار خوب و سنگینی را پشت سرگذاشتم ولی ناگهان دچار درد غیرعادی و شدیدی شدم که مشخص شد پارگی عضله است به همین خاطر و به توصیه پزشکان نباید 40 دقیقه در یک مسابقه بازی کنم و تمرین زیاد هم برای من خوب نیست.

بازیکن تیم ملی بسکتبال در مورد تیم باشگاهی فصل آینده خود گفت: پس از پایان لیگ چین من دو پیشنهاد خوب دیگر از این کشور داشتم که به خاطر اینکه مدیر برنامه‌هایم دستمزد من را بسیار بالا اعلام کرده بود آنها را از دست دادم. در حال حاضر نیز مشغول مذاکره با چند تیم دیگر در لیگ چین هستم ولی با این حال هنوز چیزی مشخص نیست و حتی ممکن است در لیگ ایران بازی کنم.

تیم ملی بسکتبال حامد حدادی بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر