کد خبر: 655126 A

وحید امیری نمی تواند تیمش را در دو هفته ابتدایی همراهی کند.

به گزارش ایلنا، وحید امیری ستاره ایرانی تیم ترابوزان اسپور ترکیه که در بازی دوستانه مقابل کالیاری مصدو شده بود به احتمال فراوان سه هفته ای را به دور میادین خواهد بود.

پیش از این اعلام شده بود از ناحیه‌ی زانو دچار آسیب دیدگی شده ولی مسئولین پزشکی ترابزون اسپور اعلام کرده بودند که روند درمان او ادامه دارد و ممکن است امیری به بازی یکشنبه‌ی ترابزون در مقابل باشاک‌شهیر برسد. ولی ترابزون اسپور حالا در وبسایت خود اعلام کرده که وحید امیری که روز چهارم آگوست در بازی دوستانه‌ی ترابزون در مقابل کالیاری از ناحیه‌ی زانو مصدوم شده بود بعد از بررسی پزشکی و تصاویر ام‌آر‌آی مشخص شده  از ناحیه‌ی رباط کناری زانوی راست دچار آسیب‌دیدگی است و بر اساس تشخیص پزشکان ترابزون اسپور فعلاً کار در سالن بدنسازی را آغاز کرده است.


بر اساس اعلام باشگاه ترابزون اسپور، به توصیه‌ی پزشکان، امیری از هفته‌ی سوم سوپرلیگ ترکیه به تیم خواهد پیوست. ترابزون امیدوار است با این تصمیم از جدی شدن مصدومیت امیری جلوگیری کرده و در ادامه‌ی فصل از او استفاده کند. به نظر می‌رسد ترابزون برای فصل پیش رو حساب ویژه‌ای روی وحید امیری باز کرده است.

وحید امیری ترابوزان اسپور ترکیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر