کد خبر: 654761 A

سرمربی استقلال از نتیجه خوب تیمش برابر تراکتورسازی ابراز خرسندی کرد.

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر با حضور در نشست خبری دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی در خصوص این بازی اظهار داشت: به تیمم تبریک می‌گویم. در نیمه اول خیلی خیلی خوب بازی کردیم و فشار زیادی به حریف آوردیم و بازی را از آن خودمان کردیم.

وی افزود: این پیروزی هدیه‌ای از جانب تیم به پادوانی بود. او امروز در کنار ما حضور یافت و برایش بهترین آرزوها را دارم. تراکتورسازی کارش تمام نشده، آنها تیم خوبی هستند که پول زیادی هزینه برای ساختن تیم جدیدشان کردند. بابت بازیکنان جدیدمان که عملکرد خوبی داشتند مثل فرشاد محمدی‌مهر، روح‌الله باقری، علی کریمی و... بهترین آرزوها را دارم.

سرمربی تیم استقلال یادآور شد: بابت بازی امروز خیلی خوشحالم، نتیجه بسیار خوبی بود و حالا باید خیلی کوتاه استراحت کنیم. می‌دانید با توجه به گرما، کار راحتی نداریم. در بازی بعدی ما این‌طور که شنیدم درجه هوا ۴۰ تا ۴۵ درجه خواهد بود و این کار را سخت می‌کند. شرایط امروز برای هواداران دو تیم خوب بود فقط نمی‌دانم چرا هواداران تراکتورسازی زودتر به منزل رفتند و ورزشگاه را ترک کردند. قبلا هم گفتم خیلی خوب است که هواداران به ورزشگاه بیایند و در شرایطی خوب بازی را نظاره کنند و بدون مشکل به خانه‌هایشان بازگردند.

شفر در رابطه با اینکه بعد از رفتن بسیاری از ستاره‌های استقلال چه کاری انجام داد که توانستند تیم گران تراکتورسازی را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دهند، گفت: من فقط به دنبال بازیکنان و فوتبالیست‌های خوب نیستم. هر بازیکنی که با استقلال قرارداد می‌بندد باید شخصیت خوبی داشته باشد. همه بازیکنانی که امروز به میدان رفتند دوست داشتند برای استقلال بازی کنند و می‌خواستند درون زمین باشند. الحاجی گرو فقط این نبود که بخواهد به استقلال بیاید بلکه او دوست داشت اینجا بیاید و بازی کند. مرتضی تبریزی می‌گفت من خیلی دوست دارم به استقلال بیایم و می‌خواهم برای استقلال بازی کنم.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر