کد خبر: 654664 A

دیدارهای حساس امروز به احتمال زیاد با رونمایی از 6 بازیکن جذاب در 3 تیم لیگ برتری همراه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با وجود گذشته 2 هفته از شروع لیگ برتر و در جریان بودن هفته سوم این رقابت‌ها، تیم‌های لیگ برتری همچنان درگیر جذب بازیکن و تقویت کادر نفرات خودشان هستند و در روزهای اخیر هم شاهد اضافه شدن بازیکنانی به تیم‌های مختلف بودیم که برخی از آنها در هفته سوم برای اولین بار در ترکیب تیم‌شان بازی می‌کنند.

در این میان 3 تیم مدعی استقلال، تراکتورسازی و سپاهان در مجموع 6 بازیکن جدید به فهرست خود اضافه کرده‌اند که احتمال بازی کردن آنها در دیدارهای امروز در ترکیب اصلی یا ورود به زمین به عنوان یار جانشین زیاد است. این 6 چهره جذاب می‌توانند هفته سوم لیگ برتر را خاص کنند:

 

مسعود شجاعی

image_600_400

کاپیتان تیم ملی بعد از 12 سال به لیگ برتر برگشته است و اینبار قرار است با لباس سرخ تراکتوری‌های تبریز به میدان برود. حضور دوباره او در لیگ برتر پس از سال‌ها و اینبار در یک تیم به مراتب چالش برانگیزتر از سایپا و رونمایی از او در دیداری حساس برابر استقلال می‌تواند خیلی جذاب باشد.

 

اشکان دژاگه

photo_۲۰۱۸-۰۸-۰۹_۱۲-۱۰-۴۹

ملی‌پوش با تجربه دیگر تراکتورسازی برخلاف شجاعی نخستین بار است که به یک تیم ایرانی پیوسته و حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند. او هم با انتخاب تراکتورسازی درگیر چالشی دشوار شده است و این دشواری با شروع کار برابر استقلال دوچندان خواهد شد.

 

مرتضی تبریزی

9eb3d47e6f3be215a43181ea51905354

پس از سه فصل تلاش در نهایت استقلال توانست تبریزی را از چنگ ذوب آهن در بیاورد و این بازیکن هم به گفته خودش به آرزوی خود برای پوشیدن پیراهن آبی‌های پایتخت رسید. تبریزی فصل گذشته نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده علیپور در جدول گلزنان بود و امید زیادی به درخشش او در خط حمله استقلال وجود دارد. شروع کار او در استقلال با دیدار دشوار برابر تراکتورسازی همراه است.

 

مارکوس نویمایر

01323783

هافبک آلمانی استقلال به این تیم آمده تا جای خالی جپاروف را پر کند و به عنوان مغز متفکر و بازیساز اصلی در خط میانی آبی‌پوشان کلید طراحی حملات تیم شفر باشد. خیلی‌ها عقیده دارند او کیفیتی حتی بالاتر از هافبک ازبکستانی دارد و باید دید در صورت به میدان رفتن مقابل تراکتورسازی چقدر می‌تواند مفید باشد.

 

الحاجی گرو

b2de64b1-4684-4b49-8c9c-5373ff318cfb

او هم قرار است ماموریت دشوار پر کردن جای خالی مامه تیام را در خط حمله آبی‌پوشان بر عهده بگیرد. تیام فصل گذشته حسابی برای استقلال سنگ تمام گذاشت و امتیازات زیادی برای این تیم دشت کرد تا به سرعت محبوب هواداران شود و انتظارات از جانشین او قطعا بالا خواهد بود. باید دید شروع کار گرو با استقلال در بازی با تراکتورسازی خواهد بود یا نه.

 

ولادیمیر کومان

IMG_20180731_195329_960

قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر صنعت نفت در هفته نخست به قدری از مسئولان باشگاه بابت اضافه نشدن بازیساز خارجی شاکی بود که این موضوع را صراحتاً به زبان آورد. کومان مجارستانی به سپاهان اضافه شد و کارت بازی او هم رسیده است و می‌تواند در هفته سوم برای اولین بار در ترکیب سپاهان به میدان برود ولی ظاهراً قلعه‌نویی قصد دارد او را به عنوان یار جایگزین به زمین بفرستد.

 

مسعود شجاعی اشکان دژاگه مرتضی تبریزی الحاجی گرو مارکوس نیومایر ولادیمیر کومان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر