کد خبر: 653966 A

تماشگران با دیدن بازیکنان تراکتور به وجد می‌آیند

دین محمدی درباره آخرین وضعیت طلبش افزود: هنوز اتفاق خاصی در این باره نیفتاده است به زودی از طریق قانونی پیگیر این موضوع خواهم بود تا بتوانم طلبم را بگیرم

سیروس دین محمدی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص دیدار استقلال و تراکتورسازی در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: به نظر من این بازی جذاب و خوبی را شاهد خواهیم بود زیرا که دو تیم از سالها قبل باهم رقابت داشتند و دوتیم می‌خواهند سه امتیاز را کسب کنند.

وی در خصوص حضور بازیکنان جدید در دو تیم تصریح کرد: درست است که این بازیکنان جذب دو تیم شدند اما هنوز با تیم هماهنگ نیستند و این نیاز به زمان دارد. تراکتور بازیکنان سرشناسی را جذب کرده که تماشاگران با دیدن آنها به وجد می‌آیند. استقلال هم همین طور بازیکنان باکیفیتی را به خدمت گرفته که در ادامه راه کمک حال این تیم خواهد شد من پیش بینی می‌کنم با توجه به اینکه استقلال میزبان این بازی است شرایطش بهتر خواهد بود. 

دین محمدی درباره آخرین وضعیت طلبش افزود: هنوز اتفاق خاصی در این باره نیفتاده است به زودی از طریق قانونی پیگیر این موضوع خواهم بود تا بتوانم طلبم را بگیرم.

وی درباره اینکه بحث حضورش در شهرداری تبریز به کجا رسید اذعان داشت: شرایط این تیم خوب نبود بازیکنان مورد نیاز مرا جذب نکردند و به همین دلیل حضورم منتفی شد جالب است شهرداری بندرعباس، شهرداری ماهشهر تیم‌داری می‌کنند اما شهرداری تبریز این کار را انجام نمی‌دهد. 

 

استقلال سیروس دین محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر